Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:56
2,15 na Poljake sutra?uffff tu bi se dalo veća lova uložit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 20:57
--platini-- je napisao/la:

I ti si jedan od ovih što 99% svojih postova napiše u pubu,al boli mene neka stvar za vas sve dok ne pljujete iza leđa po
normalnim ozbiljnim ljudima koji su došli napisati nešto o SPORTU na SPORTSKOM forumu.Odsad pišem isključivo na dinamovim
temama a ovdje ću se ubacivat kao i dosad,dakle kad vidim da neki pas iza leđa ''udara'' po meni.
Vidi cijeli citat

aaa i ti isto bas slucanjo procitas ovde kad te neko spomene? ili nas citas redovito
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 20:58
--platini-- je napisao/la:


Napiši onda ono lynxu u temi engleska liga a ne ovdje di zalazi vas desetak,jer lynx i ovi što su došli na sportski forum radi sporta
sigurno ne čitaju ''procaffe wikita''.
Vidi cijeli citat

je niko ne cita, a svi se jave kad ih se spomene... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:59
--platini-- je napisao/la:

Napiši onda ono lynxu u temi engleska liga a ne ovdje di zalazi vas desetak,jer lynx i ovi što su došli na sportski forum radi sporta
sigurno ne čitaju ''procaffe wikita''.
Vidi cijeli citat

ti dolaziš na ovaj forum samo radi provociranja na ozbiljnim temama,ja kad mi se zajebava ne pišem u ozbiljnim temama,a u ovoj temi ko i svi normalni ljudi pišem kad mi se zajebava
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 20:59
Wiki je napisao/la:
--platini-- je napisao/la:

I ti si jedan od ovih što 99% svojih postova napiše u pubu,al boli mene neka stvar za vas sve dok ne pljujete iza leđa po
normalnim ozbiljnim ljudima koji su došli napisati nešto o SPORTU na SPORTSKOM forumu.Odsad pišem isključivo na dinamovim
temama a ovdje ću se ubacivat kao i dosad,dakle kad vidim da neki pas iza leđa ''udara'' po meni.
Vidi cijeli citat

aaa i ti isto bas slucanjo procitas ovde kad te neko spomene? ili nas citas redovito
Vidi cijeli citat


Slučajno sam naletio,nekad navratim u pub ali vrlo rijetko u zadnje vrijeme.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 21:00
--platini-- je napisao/la:
Slučajno sam naletio,nekad navratim u pub ali vrlo rijetko u zadnje vrijeme.
Vidi cijeli citat

  slucajnost je *ebena stvar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 21:01
samo se mačka slučajno okoti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 21:02
Village People je napisao/la:

ti dolaziš na ovaj forum samo radi provociranja na ozbiljnim temama,ja kad mi se zajebava ne pišem u ozbiljnim temama,a u ovoj temi ko i svi normalni ljudi pišem kad mi se zajebava
Vidi cijeli citat


Vidiš,ti smiješ ovdje napisati svašta i vrijeđati svakoga a ja čim se nešto požalim izvjesnom moderatoru prijeti mi banom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 21:05
--platini-- je napisao/la:
Village People je napisao/la:

ti dolaziš na ovaj forum samo radi provociranja na ozbiljnim temama,ja kad mi se zajebava ne pišem u ozbiljnim temama,a u ovoj temi ko i svi normalni ljudi pišem kad mi se zajebava
Vidi cijeli citat


Vidiš,ti smiješ ovdje napisati svašta i vrijeđati svakoga a ja čim se nešto požalim izvjesnom moderatoru prijeti mi banom.
Vidi cijeli citat

tako je
zato jer ja nedem na ozbiljne teme namjerno provocirat ko što ti namjerno provociraš,ja ne pišem u temi Dinama,ne pišem u temama Dinamovih europskih tekmi,i ne provociram dinamovce na ozbiljnom podforumu,a frendovska zajebancija u ovoj temi je zajebancija koju niko normalan ne svaća ozbiljno,AMEN
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 21:06
platini, zasto hercegovci imaju srpska imena i prezimena?

  • Najnovije
  • Najčitanije