Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
20. siječnja 2011. u 00:42
ja sam za to da moderator dobije benifisirani radni staž
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
20. siječnja 2011. u 00:44
tom0 je napisao/la:
ok
Vidi cijeli citat

jel baš ga čitam...neki dan je brisan..skupa sa još puno njih..tip danas ništa krivo nije napisal niti na jednoj temi..kaj ja da bacam nekog van jer je zaluđen nečim?jedino sam videl tebe da si mu rekel da je poremećen...
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
20. siječnja 2011. u 00:44
beogradjanka* je napisao/la:
ja sam za to da moderator dobije benifisirani radni staž
Vidi cijeli citat

beskonačnu količinu red bull votke,i 5 novih djevojaka svaki tjedan
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
20. siječnja 2011. u 00:44

pa daj bogati pogledaj zadnji post na temi reala, na sto to lici?? koda ga je netko sa 15 godina iz vrapca pisao.

mislim zaboli mene za real objektivno gledano. ali muka mi ga je citat vise. ono me uhvati dosada pa ga jebem malo. ali on je stvarno takav, ja sam se nadao da se i on zajebava... sad mi ga je vec zao...

evo dajem ruku da ce komentirat onaj moj post o betisu na temi barcelone. ili ce se barem nesto referencirat na mene... i to na retardiran nacin naravno...

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
20. siječnja 2011. u 00:46
Marko Marušić je napisao/la:

pa daj bogati pogledaj zadnji post na temi reala, na sto to lici?? koda ga je netko sa 15 godina iz vrapca pisao.

mislim zaboli mene za real objektivno gledano. ali muka mi ga je citat vise. ono me uhvati dosada pa ga jebem malo. ali on je stvarno takav, ja sam se nadao da se i on zajebava... sad mi ga je vec zao...

evo dajem ruku da ce komentirat onaj moj post o betisu na temi barcelone. ili ce se barem nesto referencirat na mene... i to na retardiran nacin naravno...

Vidi cijeli citat

ček malo...čovek je puknut na jednu barcelonu...ko ti na onaj NFL il NHL kaj već pratiš,i kaj mu ja sad delam,ak bu vređal bu zletel,ak ne,ja nemrem ništ kaj on svršava na neke strane lige,kao i pola forumaša tu,meni iz neshvatljivih razloga
[uredio Vilenjak - 20. siječnja 2011. u 00:46]
Domovine sin
tom0
tom0
Mali dioničar
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 8.577
20. siječnja 2011. u 00:47
Vilenjak je napisao/la:
tom0 je napisao/la:
ok
Vidi cijeli citat

jel baš ga čitam...neki dan je brisan..skupa sa još puno njih..tip danas ništa krivo nije napisal niti na jednoj temi..kaj ja da bacam nekog van jer je zaluđen nečim?jedino sam videl tebe da si mu rekel da je poremećen...
Vidi cijeli citat



moro sam mu reć

heh, ma oke je...mislio sam samo neko upozorenje, ali ako je brisan oke ... sry na ometanju
_
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
20. siječnja 2011. u 00:47
Vilenjak je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
ja sam za to da moderator dobije benifisirani radni staž
Vidi cijeli citat

beskonačnu količinu red bull votke,i 5 novih djevojaka svaki tjedan
Vidi cijeli citat


samo 5.......pa šta ćeš vikendom?
a i postoji opasnost da postanu samo broj
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
20. siječnja 2011. u 00:47
tom0 je napisao/la:



moro sam mu reć

heh, ma oke je...mislio sam samo neko upozorenje, ali ako je brisan oke ... sry na ometanju
Vidi cijeli citat

ne ometaš,bit će praćen,sljedeće vređanje,može na barcelonin forum
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
20. siječnja 2011. u 00:48
beogradjanka* je napisao/la:

samo 5.......pa šta ćeš vikendom?
a i postoji opasnost da postanu samo broj
Vidi cijeli citat

pa vikend je rezerviran za tebe
a ponedjeljak,utorak,srijeda,četvrtak...su statistika
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
20. siječnja 2011. u 00:50
Vilenjak je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:

samo 5.......pa šta ćeš vikendom?
a i postoji opasnost da postanu samo broj
Vidi cijeli citat

pa vikend je rezerviran za tebe
a ponedjeljak,utorak,srijeda,četvrtak...su statistika
Vidi cijeli citat


koja sam ja carica.........još ću početi da se osećam posebnom

al jedno je sigurno........vodka red bull sve rešava
  • Najnovije
  • Najčitanije