Marko Marušić je napisao/la:
pa daj bogati pogledaj zadnji post na temi reala, na sto to lici?? koda ga je netko sa 15 godina iz vrapca pisao.
mislim zaboli mene za real objektivno gledano. ali muka mi ga je citat vise. ono me uhvati dosada pa ga jebem malo. ali on je stvarno takav, ja sam se nadao da se i on zajebava... sad mi ga je vec zao...
evo dajem ruku da ce komentirat onaj moj post o betisu na temi barcelone. ili ce se barem nesto referencirat na mene... i to na retardiran nacin naravno...
Vidi cijeli citat
ček malo...čovek je puknut na jednu barcelonu...ko ti na onaj NFL il NHL kaj već pratiš,i kaj mu ja sad delam,ak bu vređal bu zletel,ak ne,ja nemrem ništ kaj on svršava na neke strane lige,kao i pola forumaša tu,meni iz neshvatljivih razloga
[uredio Vilenjak - 20. siječnja 2011. u 00:46]