Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 23:49
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Nike i Vike, jeste li kad svršile s nekim strancem u svojoj karijeri ili se slijepo držite one domaće je domaće?
Vidi cijeli citat
Imala san momka Madjara....jooooooj kad se sitin tog....bila je to ljubav na prvi pogled! Steta-bili smo premladi!

Vidi cijeli citat


Kako misliš premladi? Jeste se sreli bez roditelja?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 23:50
Zidanes&Pavones je napisao/la:

sad ce drzava dignut kredit za sanaciju Arene, pa će i to koštat 100 milijuna eura!
Vidi cijeli citat

ma nema država niš s tim,nek se snalaze kak znaju,drago mi je da to propada,ja volim kad susjedu crkne krava
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:51
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Paveeeeeeeeee dje si...sitila san te se kad je Simon dosa do 2-2 u setovima...bilo je sad ce mi Pave popit krv izgubi li mi Fedjo auuuuuuu
Vidi cijeli citat


gleda sam meč, moram reć da ga je Simon namučio, ja se nadam njihovom finalu, sad god neki mislili, to je najveći praznik tenisa!
Vidi cijeli citat
Slazen se...to je finale svih finala...kod zena ja se nadan belgijskom finalu i to je ma koliko mi sutilo o tom vrhunska poslatica-vjecito rivalstvo!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:51
provokator je napisao/la:
Nike i Vike, jeste li kad svršile s nekim strancem u svojoj karijeri ili se slijepo držite one domaće je domaće?
Vidi cijeli citat

ne drzim se ja sljepo .... moj e bia iz belgije 
[uredio Wiki - 20. siječnja 2011. u 23:51]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:52
Village People je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:

sad ce drzava dignut kredit za sanaciju Arene, pa će i to koštat 100 milijuna eura!
Vidi cijeli citat

ma nema država niš s tim,nek se snalaze kak znaju,drago mi je da to propada,ja volim kad susjedu crkne krava
Vidi cijeli citat

nek daju koji milijun da se i spaladim dovrsi... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:52
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Nike i Vike, jeste li kad svršile s nekim strancem u svojoj karijeri ili se slijepo držite one domaće je domaće?
Vidi cijeli citat
Imala san momka Madjara....jooooooj kad se sitin tog....bila je to ljubav na prvi pogled! Steta-bili smo premladi!

Vidi cijeli citat


Kako misliš premladi? Jeste se sreli bez roditelja?
Vidi cijeli citat
Ne budi grez, ehhhhhhhh...duga je to prica...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:53
Village People je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:

sad ce drzava dignut kredit za sanaciju Arene, pa će i to koštat 100 milijuna eura!
Vidi cijeli citat

ma nema država niš s tim,nek se snalaze kak znaju,drago mi je da to propada,ja volim kad susjedu crkne krava
Vidi cijeli citat


Ma i to što kažeš, kad rozga održi koncert nek sruše Arenu!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 23:53
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:

sad ce drzava dignut kredit za sanaciju Arene, pa će i to koštat 100 milijuna eura!
Vidi cijeli citat

ma nema država niš s tim,nek se snalaze kak znaju,drago mi je da to propada,ja volim kad susjedu crkne krava
Vidi cijeli citat

nek daju koji milijun da se i spaladim dovrsi... 
Vidi cijeli citat

alo a Maksimir?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:53
Village People je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:

sad ce drzava dignut kredit za sanaciju Arene, pa će i to koštat 100 milijuna eura!
Vidi cijeli citat

ma nema država niš s tim,nek se snalaze kak znaju,drago mi je da to propada,ja volim kad susjedu crkne krava
Vidi cijeli citat

nek daju koji milijun da se i spaladim dovrsi... 
Vidi cijeli citat

alo a Maksimir?
Vidi cijeli citat

a sad... to nek zdravkec rjesi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
20. siječnja 2011. u 23:54
a vidi njih dvije. sve neke fine i domoljubne a cim dodju stranci padaju gacice...
  • Najnovije
  • Najčitanije