Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 23:54
Zidanes&Pavones je napisao/la:

Ma i to što kažeš, kad rozga održi koncert nek sruše Arenu!
Vidi cijeli citat

HDZ sagradio Arenu za SP,ode HDZ pade i Arena,neka,epski poetično i pošteno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:54
Marko Marušić je napisao/la:
a vidi njih dvije. sve neke fine i domoljubne a cim dodju stranci padaju gacice...
Vidi cijeli citat

ne padaju, ne nosim ti ja inace to 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:54
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Paveeeeeeeeee dje si...sitila san te se kad je Simon dosa do 2-2 u setovima...bilo je sad ce mi Pave popit krv izgubi li mi Fedjo auuuuuuu
Vidi cijeli citat


gleda sam meč, moram reć da ga je Simon namučio, ja se nadam njihovom finalu, sad god neki mislili, to je najveći praznik tenisa!
Vidi cijeli citat
Slazen se...to je finale svih finala...kod zena ja se nadan belgijskom finalu i to je ma koliko mi sutilo o tom vrhunska poslatica-vjecito rivalstvo!

Vidi cijeli citat


gledao sam jutros par minuta Veru, majko moja meča, Vera samo vraća u teren ova izbaciva

Ža mi del potra, čini mi se da dosta vremena proć dok se on vrati, bila bi šteta da fine ko Ančić, jedan od najjačih forehanda na touru
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 23:55
Wiki je napisao/la:

a sad... to nek zdravkec rjesi
Vidi cijeli citat

neoprana si,neobrijana,smrdiš,neobrazovana,sigurno si ili zavedena srpkinja ili zavedena muslimanka


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:56
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Paveeeeeeeeee dje si...sitila san te se kad je Simon dosa do 2-2 u setovima...bilo je sad ce mi Pave popit krv izgubi li mi Fedjo auuuuuuu
Vidi cijeli citat


gleda sam meč, moram reć da ga je Simon namučio, ja se nadam njihovom finalu, sad god neki mislili, to je najveći praznik tenisa!
Vidi cijeli citat
Slazen se...to je finale svih finala...kod zena ja se nadan belgijskom finalu i to je ma koliko mi sutilo o tom vrhunska poslatica-vjecito rivalstvo!

Vidi cijeli citat


gledao sam jutros par minuta Veru, majko moja meča, Vera samo vraća u teren ova izbaciva

Ža mi del potra, čini mi se da dosta vremena proć dok se on vrati, bila bi šteta da fine ko Ančić, jedan od najjačih forehanda na touru
Vidi cijeli citat
Ja san pukla na Petri...cura ima sve, al doslovno sve...jedan gem odigra vrhunski, a drugi sve porazbaca ajajjajaja...steta...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:56
Village People je napisao/la:
Wiki je napisao/la:

a sad... to nek zdravkec rjesi
Vidi cijeli citat

neoprana si,neobrijana,smrdiš,neobrazovana,sigurno si ili zavedena srpkinja ili zavedena muslimanka


Vidi cijeli citat

zidovka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:56
Village People je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:

Ma i to što kažeš, kad rozga održi koncert nek sruše Arenu!
Vidi cijeli citat

HDZ sagradio Arenu za SP,ode HDZ pade i Arena,neka,epski poetično i pošteno
Vidi cijeli citat

I dovest Iva i Polančeca i kompaniju na društveni rad, čišćenje šuta ručno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:58
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Paveeeeeeeeee dje si...sitila san te se kad je Simon dosa do 2-2 u setovima...bilo je sad ce mi Pave popit krv izgubi li mi Fedjo auuuuuuu
Vidi cijeli citat


gleda sam meč, moram reć da ga je Simon namučio, ja se nadam njihovom finalu, sad god neki mislili, to je najveći praznik tenisa!
Vidi cijeli citat
Slazen se...to je finale svih finala...kod zena ja se nadan belgijskom finalu i to je ma koliko mi sutilo o tom vrhunska poslatica-vjecito rivalstvo!

Vidi cijeli citat


gledao sam jutros par minuta Veru, majko moja meča, Vera samo vraća u teren ova izbaciva

Ža mi del potra, čini mi se da dosta vremena proć dok se on vrati, bila bi šteta da fine ko Ančić, jedan od najjačih forehanda na touru
Vidi cijeli citat
Ja san pukla na Petri...cura ima sve, al doslovno sve...jedan gem odigra vrhunski, a drugi sve porazbaca ajajjajaja...steta...

Vidi cijeli citat


nikad mi to nije jasno bilo, praktički nemaš puno inteligentnih tenisačica, od danasnjih Henin jedino, eventualno Kim i Stousur, ostalo đon!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
21. siječnja 2011. u 00:00
kad ste kod tenisacica, jeste culi da ce snimat reality
U pokušaju da privuku što više gledatelja nove generacije ‘zakačene’ za internet, čelnici WTA Toura odlučili su šest mladih tenisačica gurnuti u svojevrsni internetski ‘Big brother’. Šou pod nazivom “Xperia Hot Shots” trebao bi krenuti u ožujku, a emitirat će se izravno putem interneta. Tenisačice će se same snimati mobilnim telefonima na terenu, ali što je posebno zanimljivo - i izvan njega, te publici otkrivati detalje svog privatnog života. Imena tenisačica koje će sudjelovati u ovom zanimljivom eksperimentu objavit će se u ožujku. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
21. siječnja 2011. u 00:00
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Wiki je napisao/la:

a sad... to nek zdravkec rjesi
Vidi cijeli citat

neoprana si,neobrijana,smrdiš,neobrazovana,sigurno si ili zavedena srpkinja ili zavedena muslimanka


Vidi cijeli citat

zidovka
Vidi cijeli citat

zavedena ili nevina?
  • Najnovije
  • Najčitanije