Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Paveeeeeeeeee dje si...sitila san te se kad je Simon dosa do 2-2 u setovima...bilo je sad ce mi Pave popit krv izgubi li mi Fedjo auuuuuuu
Vidi cijeli citat
gleda sam meč, moram reć da ga je Simon namučio, ja se nadam njihovom finalu, sad god neki mislili, to je najveći praznik tenisa!
Vidi cijeli citat
Slazen se...to je finale svih finala...kod zena ja se nadan belgijskom finalu i to je ma koliko mi sutilo o tom vrhunska poslatica-vjecito rivalstvo!
Vidi cijeli citat
gledao sam jutros par minuta Veru, majko moja meča, Vera samo vraća u teren ova izbaciva
Ža mi del potra, čini mi se da dosta vremena proć dok se on vrati, bila bi šteta da fine ko Ančić, jedan od najjačih forehanda na touru
Ja san pukla na Petri...cura ima sve, al doslovno sve...jedan gem odigra vrhunski, a drugi sve porazbaca ajajjajaja...steta...