Marko Marušić je napisao/la:
riki sto se gleda veceras? sve su mi utakmice nekako... mozda bi werder mogao bit najzanimljiiviji.
nasi ponovo prenose tottenham...
Vidi cijeli citat
taman gledam...
Probat ću naći neki dobar stream za Rubin - PAO, mislim da bi to mogla biti jako dobra utakmica, a i ide van klasičnog CL termina. Kasnije se ima šta birati. Naši (FTV) prenose isto Tott - Inter, a najbolja utakmica bi mogla biti Benfica - Lyon. Werder isto nije za baciti. Moglo bi biti golova, rani gol gostiju, ko i obično kad igra Bremen u CL.
Utakmica u Londonu se najavljuje sa velikim brojem izostanaka kod strane domaćina, što znači da bismo konačno mogli vidjeti Niku u početnih elf.
[uredio riki_mo - 02. studenog 2010. u 17:26]