Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 00:25
provokator je napisao/la:
Vejne, kakav ti je to potpis...

Danas igrao od zbrojeva samo under Slovačke i Čilea, a bio over. 
Vidi cijeli citat


jao, jesam zacopro?

micem...

ma vidio ja neki vic, kad chuck norris igra 3+, tekma starta sa 2-2, pa reko ono, posto ti ide, da ti odam priznanje :P

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 00:27
džon vejn je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Vejne, kakav ti je to potpis...

Danas igrao od zbrojeva samo under Slovačke i Čilea, a bio over. 
Vidi cijeli citat


jao, jesam zacopro?

micem...

ma vidio ja neki vic, kad chuck norris igra 3+, tekma starta sa 2-2, pa reko ono, posto ti ide, da ti odam priznanje :P

Vidi cijeli citat




DeKo bi to iskoristio na temi vicevi.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
19. siječnja 2011. u 00:27
nikita je napisao/la:
Evo jedna za Rumija http://www.youtube.com/watch?v=_IMG9S1uWeg&feature=related

DALMATINAC SAN TU SAN RODJEN JA. PLAVO MORE ZNA DA JE VOLIN JA VILU S JADRANA....DALMATINAC SAN OVO JE MOOOOOOJ DOM. TU SU MOJI DIDOVI DAVNO SIDRO BACILI, MENE VEZALI )))))))))))))
Vidi cijeli citat

ne deri se sa capsom
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
19. siječnja 2011. u 00:27
Vilenjak je napisao/la:
Village People je napisao/la:
ovaj dudov sVilenjak je zbilja za promatranje Široki je ponos hrvatske košarke,Cedevita je umjetni ponos hrvatske košarke
Vidi cijeli citat

pa kad su dobili Partizan,budalo
serem Begi
Vidi cijeli citat


pa kad ti se može.............tebi je skoro sve oprošteno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 00:28
Vilenjak je napisao/la:
džon vejn je napisao/la:


cuj, imas ovlasti da mi u potpis stavis da sam peder, a ja ti ne mogu nista

stavi :)
Vidi cijeli citat

tebi vejne,nikad bez tvojeg dopuštenja..a peder dokazano nisi
Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 00:28
Vilenjak je napisao/la:
Village People je napisao/la:
ovaj dudov sVilenjak je zbilja za promatranje Široki je ponos hrvatske košarke,Cedevita je umjetni ponos hrvatske košarke
Vidi cijeli citat

pa kad su dobili Partizan,budalo
serem Begi
Vidi cijeli citat

a i ti se s malim pimpekom zadovoljiš
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 00:28
Marko Marušić je napisao/la:
dolazite na moj, da vidite sto je pravi fax? 
Vidi cijeli citat

hahaha....
za takve stvari imamo pokusnog kunica, jedan ce mi kolega sad na litnji semestar se pribacit kod vas, mi ostali idemo drugim poslom gore 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 00:28
provokator je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
wiki koja je ono vijest bila? ocito nikoga osim mene nije briga 
Vidi cijeli citat

eto eto, ko ce mene ugodno iznenadit... 
ma saznala sam da idem sad u veljaci na vikend u zagreb priko faksa a sve placeno, put i smjestaj 

Vidi cijeli citat


Čestitam, još ako je ono drugo u igri a ima veze s ovim. Supač!
Vidi cijeli citat

ima veze s tim 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 00:28
Village People je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
koga vodis sa sobom ?
Vidi cijeli citat

frend i ja idemo,i još par njih
Vidi cijeli citat

a curke ? 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
19. siječnja 2011. u 00:29
beogradjanka* je napisao/la:


pa kad ti se može.............tebi je skoro sve oprošteno
Vidi cijeli citat

jako skoro,ponos su mi smradovi razbili 50 razlike
osveta će biti slatka
Domovine sin