Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. siječnja 2011. u 14:46
džon vejn je napisao/la:

jebiga sad, nisam znao, decace....
Vidi cijeli citat


Nisam ja Dečak   Dečaka je ostalo u tragovima na Kž području,svi se odselili..Jedan dio u Virku,drugi u Zg..Taj jedan kaj je u Zg-u je novinar Večernjeg,dobil posal prek veze..pred par mjeseci je napisal neki tekst di je popljuval Maminha,reko nije valjda da i njega Maminho bude izvrijeđal,al srećom ipak ga je zaobišla Zdravkova kazna..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 15:55
Ima li lutrija online kladjenje i da li se stavljaju kvacice na ime il prezime prilikom registracije?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 16:01
Hugh Jackman je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:

hugh da te nema trebalo bi te izmislit.

gogeta, ajd da je nekome pomoglo. treba dignut pare govnima...

Vidi cijeli citat


Reci, što ćeš napravit ti ili bilo tko ako mi priznaju pogešku te na kraju isplate taj listić?
Vidi cijeli citat


Evo ako ti priznaju i isplate taj listić, nagovorit ću jednog zgodnog dečka da mu popušiš.
Je li to ok?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 16:22
bok curice i djecaci ... napokon vikend, sad cu moc u miru gledat meceve iduca tri dana 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 16:24
nikita je napisao/la:
BeGe ova tvoja me zahebaje pffffffffffff
Vidi cijeli citat

jesan ti rekla da ce jovanovska uzet set 
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
20. siječnja 2011. u 16:32
Wiki je napisao/la:
bok curice i djecaci ... napokon vikend, sad cu moc u miru gledat meceve iduca tri dana 
Vidi cijeli citat


kakav vikend, bolan....
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
20. siječnja 2011. u 16:34
nikita je napisao/la:
Ima li lutrija online kladjenje i da li se stavljaju kvacice na ime il prezime prilikom registracije?
Vidi cijeli citat


mislim da nema.
kakve te kvačice muče zlato? ti bi se registrirala pod lažnim imenom? Možda ti priznaju Stripy Legenda
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 16:40
chule je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
bok curice i djecaci ... napokon vikend, sad cu moc u miru gledat meceve iduca tri dana 
Vidi cijeli citat


kakav vikend, bolan....
Vidi cijeli citat

bok 
neman sutra faks, pa mi vec danas vikend pocinje 

Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
20. siječnja 2011. u 16:49
Jbt, uložio sam malo više para i imam 5 listića koje čekam za dobitak pa ćemo vidjeti hoću li
biti bos il' hadžija...
Hvala chule što podupireš moju ovisnost.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 17:21
chule je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ima li lutrija online kladjenje i da li se stavljaju kvacice na ime il prezime prilikom registracije?
Vidi cijeli citat


mislim da nema.
kakve te kvačice muče zlato? ti bi se registrirala pod lažnim imenom? Možda ti priznaju Stripy Legenda
Vidi cijeli citat
Pa za ime i prezime, ehhhhhhh...nego ti si u slicnoj situaciji ka i ja bar sta se tice kvacica u imenu i prezimenu, a i nadimku...za nadimak si stavija očajna kućanica il ocajna kucanica, a?

  • Najnovije
  • Najčitanije