provokator je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
Hala Procaffe Wikita! ili kako se već kaže. Šta ima?
Hoće ko igrati večeras Furth - Hertha 1 (kvota 2,70) ?
Vidi cijeli citat
Reci razlog i hoću.
Vidi cijeli citat
- Furth je valjda jedini od ovih iz 2.BL koji nije bio u prvoj ligi nikad od kad se igra BL. Ovo bi trebala biti njihova sezona. Hertha je prva, ni njena promocija još nije sigurna, ali ne ide više tako na nož. Hertha je inače uvjek u Bavarskoj primala porciju.
- Drugi razlog je Miroslav Slepička
- Furth mi je najdraži od svih njemačkih klubova. Tetka mi živi u Furthu, tetak je radio na stadionu

, dresovi Furtha su bili prvi koje sam imao. Slab sam na njih