Vilenjak je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
Lynx je meni legenda broj 1. Oni gifovi su fazon 100%. Čovjek čini forum kvalitetniji, nikad nikog nije uvrijedio, rekao nešto ružno i popije ban.
Vidi cijeli citat
pa mislim nisi ti neko mjerilo....da se vodim po tome,bez uvrede...eto odbaniral sam ga uz objašnjenje...
Lynx kad počne on ne staje...u svemu treba imati granice za ne?
pa ti si barem socijalliberal,ober liberala lineral..znači ne smoje se pretjerivati
Vidi cijeli citat
Vile, ti u svaku konverzaciju sa mnom krećeš sa nekim stavom o tome ko sam ja i šta i tako to. Mislim ko da je to bitno za priču oko tragedije u Japanu, recesiju u svijetu, Krune u Lokomotivi, banovanog Lynxa. Nisam ja mjera ni za šta, bar ne trebam biti tebi, ali opet...