Procaffe NoBrain - 1950.kolona
Dalić: 'Moramo biti odgovorniji, ne gubiti posjed lopte lako kao do sada'
Bubista nakon povijesnog uspjeha: 'Ništa nije nemoguće, sada nas čeka Argentina'
Novi Zeland - Belgija 1:5: Velika razlika u klasi, Belgijci na kraju ipak prvi u skupini
Pitali smo vas hoće li Hrvatska proći dalje - evo što ste odgovorili
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
5 min•Nogomet

Španjolci o Baturini: 'Već je u debiju postigao jedan od najljepših golova turnira'
11 min•Nogomet

Kapetan Irana Mehdi Taremi: 'Ovo je katastrofalno Svjetsko prvenstvo'
1 sat•Nogomet

Argentinski izbornik potvrdio: 'Messi neće startati protiv Jordana'
1 sat•Nogomet

Bielsa preuzeo odgovornost nakon ispadanja Urugvaja, Španjolska prva u skupini
2 sata•Nogomet

Pitali smo vas hoće li Hrvatska proći dalje - evo što ste odgovorili
2 sata•Nogomet

Izbornik Novog Zelanda: 'Većina ovih igrača vratit će se za četiri godine i bit će bolji zbog toga'
3 sata•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
23 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
7 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
7 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
15 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Španjolska 0:1 (Svjetsko prvenstvom skupina H)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
15 sati•Nogomet


Svako ima svoju povist kako je poćea navijat za svoj omiljeni klub, a
moja je eto takva bila.. Ko zna da li si poćea navijat za Hajduka kada
ti je ćaća da triske ako bi navija za Dinama.. ako je tako, svaka čast
Roki!
Osin toga bi te molio da taj ton u kojem samnom pričaš zadržiš za ćaću
svoga, ja san osoba koja je razumna i kojoj idu na kurac takvi
podjebanti ka šta si ti..








