Cavani je napisao/la:
Ja mislin da ta korektnost vridi samo za pobjedničku momčad, one nikad ne šutiraju na kraju a ove koje gube svaki put idu u realizaciju zadnjeg napada
Vidi cijeli citat
Chicago protiv Bostona neki dan. Igrali su doslovno do zadnje sekunde
nabrijano i napad i obranu te stvorili razliku na kraju od skoro 20
razlike mada je par minuta prije kraja bilo desetak. Zato će dobit po pici u doigravanju...
Nedavno sam gledao neku utakmicu Magica koji nije složio ozbiljan napad zadnje 2 minute već su samo čekali kraj i prelazili centar. To je sve individualno, ali ustvari primjetimo kad nas sjebe na kladionici. Nebitno, ali pogledaj ovu istu utakmicu i predhodni napad pobjedničke ekipe kojeg su praktički imali do zadnje sekunde pa su pucali 9 prije kraja.
00:09.9
Mayo 3pt Shot: Missed