Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
12. travnja 2011. u 00:03
Evo Bojane iz Beograda 
[uredio mad skillz - 12. travnja 2011. u 00:04]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
12. travnja 2011. u 00:05
mad skillz je napisao/la:
Jedni bi sa njima vesla  Oni su shvatili bit tog natjecanja, krš i lom totalni 

Vidi cijeli citat


Pa istina, ali da su svi ko oni bilo bi neozbiljno. Ovih par ekipa iz okolnih sela treniraju po cijelu godinu... sad su se počeli kurčit s preveslavanjem najprije La Manchea, pa i Jadrana.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
12. travnja 2011. u 00:06
beogradjanka* je napisao/la:


ma šta ima da skapiraš.........sigurica je uvek na Javor 0-2 gola
Vidi cijeli citat

kod nas ti je najbolje na Istru igrat
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
12. travnja 2011. u 00:44
Vilenjače crni sine
ko ti dade takvo ime. 




Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
12. travnja 2011. u 00:51
Šta je ovo, pa tema Barce na drugoj stranici

Odo leć! Nadam se da će sutra bit u vrhu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2011.
Poruka: 1.380
12. travnja 2011. u 00:54
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Šta je ovo, pa tema Barce na drugoj stranici

Odo leć! Nadam se da će sutra bit u vrhu
Vidi cijeli citat

Ja ću se osobno pobrinuti za to.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
12. travnja 2011. u 00:57
juruncina je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Šta je ovo, pa tema Barce na drugoj stranici

Odo leć! Nadam se da će sutra bit u vrhu
Vidi cijeli citat

Ja ću se osobno pobrinuti za to.
Vidi cijeli citat


meš kve un klub
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
12. travnja 2011. u 02:09
Ima li zivih ovdi, a da nisu simpatizeri Barcelone?
kupi mliko, i dvi kile kruva
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
12. travnja 2011. u 03:08
Pfffffffffffff, kakvo pitanje! To ti je isto ka da si otiša na temu Barcelone i pita ima li neko ko ne zna kolko je večeras Iniesta ima točnih dodavanja soli i papra ženi i dici za večeron.  Narafski da nema!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
12. travnja 2011. u 04:59
provokator je napisao/la:
Evo NBA dobitni za noćas

13003 Milw/Toro(104,5)-Milwauke (12.04. 02:00)
manje
1,75
13004 Milw/Toro(95,5)-Toronto (12.04. 02:00)
manje
1,75
13015 NewOrlea(193,5)-Utah Jazz (12.04. 02:00)
manje
1,85
13026 Houston(h+2,5)-Dallas (12.04. 02:30)
1
1,75
TEČAJ: 9,9148

Vidi cijeli citat


Ja sam vam napisao dobitni pa vi vidite...

Vile 1/4 broj poena igrača.

Dobro jutro ili laku noć svirači!