Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
12. travnja 2011. u 22:39
Jebote HRT pusti jedan od boljih filmova u zadnje dvije godine koje su pustali sve, i to preko lige prvaka! Kakvi idioti!
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
12. travnja 2011. u 22:53
issa ti, koja je ovo što 'pjeva' haljinica od satena....itd.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. travnja 2011. u 22:56
Sutra se po službenoj dužnosti putuje u Kraljevicu   Napokon da i ja osjetim kak je to kad možeš bodrit klub iz rodnog grada na gostovanju
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
12. travnja 2011. u 23:01
Jel ovo klapa s 46 instrumenata? 
howitzer
howitzer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2007.
Poruka: 1.508
12. travnja 2011. u 23:05
Skupili Hrvatići po miliona kuna za Japan, a ovi će sve to spiskat na sake
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
12. travnja 2011. u 23:06
Ko je ova fukara koja kaže da ovo što se dogodilo Japanu se može svakome dogoditi? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
12. travnja 2011. u 23:08
provokator je napisao/la:
Jel ovo klapa s 46 instrumenata? 
Vidi cijeli citat

Ako se zove klapa, onda je klapa. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
12. travnja 2011. u 23:12
ozbiljno razmisljam da totalno prestanem pisat po nogometu. ovakve konje za navijace kakve ima barcelone ne mozes citat predugo jer ti se mozak pretvori u žvaku... 
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. travnja 2011. u 23:14
Marko Marušić je napisao/la:
ozbiljno razmisljam da totalno prestanem pisat po nogometu
Vidi cijeli citat


Ja već poduže razmišljam o istoj stvari..Ohladit se na jedno vrijeme,samo svraćat na temu o stadionima,premiership i repka..ovo ostalo žali Bože
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
12. travnja 2011. u 23:16
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Jel ovo klapa s 46 instrumenata? 
Vidi cijeli citat

Ako se zove klapa, onda je klapa. 
Vidi cijeli citat


Za vrijeme onih starih plastičnih osobnih koje su se znale toliko raspasti da možeš izvaditi sliku iz nje, jedan redikul iz Kobiljače je izvadio svoju sliku i ubacio sliku miša Jerrija iz istovremenog crtića i kad ga je policija legitimirala pravio se da je on miš Jerry.
Bio je ljut na svakog ko posumnja u isto... 

Nekad je bilo kvalitetne trave za pušenje...
  • Najnovije
  • Najčitanije