Procaffe NoBrain - 1950.kolona

dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
12. travnja 2011. u 23:17
Ja isto razmišljam već duže vrijeme (koda ne znam šta treba napravit koliko razmišljamo), iz navike otvaram i ponekad pišem, ali ne očekujem da ću naići na nešto zanimljivo.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
12. travnja 2011. u 23:18
provokator je napisao/la:


Za vrijeme onih starih plastičnih osobnih koje su se znale toliko raspasti da možeš izvaditi sliku iz nje, jedan redikul iz Kobiljače je izvadio svoju sliku i ubacio sliku miša Jerrija iz istovremenog crtića i kad ga je policija legitimirala pravio se da je on miš Jerry.
Bio je ljut na svakog ko posumnja u isto... 

Nekad je bilo kvalitetne trave za pušenje...
Vidi cijeli citat


predobro.... nek da neko i meni te droge
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
12. travnja 2011. u 23:21
evo šećer na kraju mazgazin xD

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
12. travnja 2011. u 23:22
dr.Damir je napisao/la:
Ja isto razmišljam već duže vrijeme (koda ne znam šta treba napravit koliko razmišljamo), iz navike otvaram i ponekad pišem, ali ne očekujem da ću naići na nešto zanimljivo.

Vidi cijeli citat

ma ovi klauni  su otjerali sve normalne i zanimljive likove sa ngooemtnih tema. mislim glup sam i ja sto im imam potrebu ukazat na glupost, ali kad se ovako retardirano nakaci na komentar i jos me krene direktno vrijedjat... onda jos ispadne da ja unistim temu jer i ja sudjelujem u raspravi...

nemas parkticki nista zanimljivo za procitat...


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
12. travnja 2011. u 23:23
ja isto razmišljam prestat pisat
tehničku olovku već duže ne upotrebljavam
penkalo tu i tamo

a na forumu se ionak niko ne želi samnom dopisivat i svi me smatraju za budalu,seljačinu i sirovinu
[uredio Eric Delko - 12. travnja 2011. u 23:23]
howitzer
howitzer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2007.
Poruka: 1.508
12. travnja 2011. u 23:23
Captain Jack je napisao/la:
Sutra se po službenoj dužnosti putuje u Kraljevicu   Napokon da i ja osjetim kak je to kad možeš bodrit klub iz rodnog grada na gostovanju
Vidi cijeli citat


 Aj kad budeš tamo pošalji rezultat koji put tijekom utakmice
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. travnja 2011. u 23:25
howitzer je napisao/la:

 Aj kad budeš tamo pošalji rezultat koji put tijekom utakmice
Vidi cijeli citat

Nemam net na mobu..Bum ti sad poslal na PM di moš rezu pratit
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
12. travnja 2011. u 23:26
howitzer je napisao/la:
Captain Jack je napisao/la:
Sutra se po službenoj dužnosti putuje u Kraljevicu   Napokon da i ja osjetim kak je to kad možeš bodrit klub iz rodnog grada na gostovanju
Vidi cijeli citat


 Aj kad budeš tamo pošalji rezultat koji put tijekom utakmice
Vidi cijeli citat


Suptilno si ga tražio broj mobitela. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
12. travnja 2011. u 23:26
ja ni neznam vise pisat. samo tipkam. jedino brojeve jos pisem kad moram uplatiti listic. ali ne znam napisat FIX nego podcrtam fixeve...
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
12. travnja 2011. u 23:27
provokator je napisao/la:
howitzer je napisao/la:
Captain Jack je napisao/la:
Sutra se po službenoj dužnosti putuje u Kraljevicu   Napokon da i ja osjetim kak je to kad možeš bodrit klub iz rodnog grada na gostovanju
Vidi cijeli citat

 Aj kad budeš tamo pošalji rezultat koji put tijekom utakmice
Vidi cijeli citat

Suptilno si ga tražio broj mobitela. 
Vidi cijeli citat

To je majstor...
  • Najnovije
  • Najčitanije