Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 01:20
Stari Kazakstanđije su imali izreku da je ljubav slipa i da ne gleda na sat!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 01:35
Rumi, dobro si me sjetio...

http://www.youtube.com/watch?v=-EFJ8asvO6s,

Nije mu nešto ova, ali samo da se vidi koliko je Messi zajeban tip.
[uredio provokator - 13. travnja 2011. u 01:50]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2007.
Poruka: 3.425
13. travnja 2011. u 01:50
Eric Delko je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:

Ma kažem ti ja Decembarski će ih sada rasturit, dogodine nema premca im. Ustvari ko god se makne od naše reprezentacije počne uspjehe nizat. Samo nepismena budala od Jurčevica ne može naprijed ni da hoće!

Vidi cijeli citat

CZ od dolaska Žutog i ova proljetna su nebo i zemlja,gledo CZ dosta ove sezone....kad Bilić ode definitivno Žutog za izbornika,lik ima ono što je Bilić izgubio - MUDA
Vidi cijeli citat

Lako je ovakve stvari ciniti sa raspalom Zvezdom od koje su svi bili digli ruke. Njima tek predstoji pravo dokazivanje, jer ovo do sad su sve same sprdnje od timova, gledajuci prvenstvene meceve. Kup utakmica sa Partizanom je drugi par opanaka.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 01:51
Boranijo, odakle si ti izronio?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 01:53
 Proplaka san!

Ovaj zadnji snimak je iz South Tunguzilanda. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2007.
Poruka: 3.425
13. travnja 2011. u 01:58
Ma evo malo naletih da vidim sta ima :)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 01:59
hepeck je napisao/la:
Ma evo malo naletih da vidim sta ima :)
Vidi cijeli citat


Kreni od sebe... 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
13. travnja 2011. u 02:05
Drugi program HTV, utorak, 26.04.2011.
20:00

100 godina Dinama, prijenos svečane akademije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 02:12
Marko Marušić je napisao/la:
Drugi program HTV, utorak, 26.04.2011.
20:00

100 godina Dinama, prijenos svečane akademije

Vidi cijeli citat


Isto od Pervana?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2007.
Poruka: 3.425
13. travnja 2011. u 02:14
Prekracujem vrijeme dok ne pocne kosarka, pa da iskoristim ovaj league pass dok mogu, sto je dzaba i Bogu je drago...Inace,sve po starom legendo, borim se jos uvijek sa naukom, al mladost je moj adut :)

Ti, kako si? 
  • Najnovije
  • Najčitanije