Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 12:52
Sve kao kriza u Hrvatskoj, a svi smo žderali danas. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
13. travnja 2011. u 12:54
Prove kako klada? Mene ova zemlja unistila...prekjucer Kolja, jucer Jebsarevic...nikako pogodit, ehhhhhhh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 12:56
nikita je napisao/la:
Prove kako klada? Mene ova zemlja unistila...prekjucer Kolja, jucer Jebsarevic...nikako pogodit, ehhhhhhh
Vidi cijeli citat


Slabo Nike, slabo... nikako se odvojit iznad troznamenkaste cifre.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
13. travnja 2011. u 12:57
Chule, gade, odmah mi teletina ispod peke pada na pamet!

E danas pravim i ja pečenje, imam nešto Buta svinjskog, morat ću susjede pozvat na ručak, ima ga dosta, a valja netko i oprat suđe!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 12:57
Zidanes, ko stoji iza tebe?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
13. travnja 2011. u 12:59
nikita je napisao/la:
Pave, Milka fuuuuuuuj
Vidi cijeli citat


Odavno sam ja rekao da ti ne znaš šta valja!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 12:59
A gle ova 2 gnoma:

Punky je napisao/la:
zeljko204 je napisao/la:
evo one najbolje teme di ne moraš objašnjavati lazarima svaki par nego samo napišeš zicere tj parove koje si igral na kladi....
Vidi cijeli citat


bravo !
ja 90% listića koje ovdje ostavim i dobijem i bitno da se to obriše,a ovi što analiziraju nikad ništa,pogode 40% parova,ako i toliko...
Vidi cijeli citat



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
13. travnja 2011. u 13:00
Gren ca...zurin...opet necu moc Cilkana gledat pffff...napisite tok matcha...thx...pozzzzzzzzzz
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
13. travnja 2011. u 13:01
provokator je napisao/la:
Zidanes, ko stoji iza tebe?
Vidi cijeli citat


Svjetski lobi energetike! Samo mi smo za hidroelektrane, a ne ove nuklearke, šta mađaroni propagiraju!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
13. travnja 2011. u 13:02
malo zdrave hrane ne bi škodilo

  • Najnovije
  • Najčitanije