Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
13. travnja 2011. u 16:25
vile jesi li pojebo ista u azerothu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 16:37
Stvarno ste bezobrazni. Nitko Građanskom nije čestitao prvi dan postojanja. A sad su najmiriniji dani dok beba spava... kroz par mjeseci - godinu kad krenu rasti zubi pa hodanje, bit će suza.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 16:50
http://www.index.hr/xmag/clanak/nika-fleiss-uzivala-na-jahti-ispijajuci-sampanjac/546871.aspx

kakve veze ovaj članak ima s bilo čim?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
13. travnja 2011. u 16:51
Eric Delko je napisao/la:
http://www.index.hr/xmag/clanak/nika-fleiss-uzivala-na-jahti-ispijajuci-sampanjac/546871.aspx

kakve veze ovaj članak ima s bilo čim?
Vidi cijeli citat



Ovaj tip liči na onog Tomislava Pokrovca vođu seljačkih prosvjeda dok Nika Fleiss uobičajeno liči ni na što
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 17:00
north-vz je napisao/la:


Ovaj tip liči na onog Tomislava Pokrovca vođu seljačkih prosvjeda dok Nika Fleiss uobičajeno liči ni na što
Vidi cijeli citat

dobro pusti sad kak izgledaju
al čemu sad to zaslužuje pozornost da je ova pila šampanjac?pa ja sam danas išo u Billu,i šta sad?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
13. travnja 2011. u 17:01
Eric Delko je napisao/la:
north-vz je napisao/la:


Ovaj tip liči na onog Tomislava Pokrovca vođu seljačkih prosvjeda dok Nika Fleiss uobičajeno liči ni na što
Vidi cijeli citat

dobro pusti sad kak izgledaju
al čemu sad to zaslužuje pozornost da je ova pila šampanjac?pa ja sam danas išo u Billu,i šta sad?
Vidi cijeli citat


E sad da si to pokupio negdje drugdje, a ne na indexu i ja bi mrtav ozbiljan postavio to pitanje... ovako i nisam baš iznenađen
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 17:06
Eric Delko je napisao/la:
http://www.index.hr/xmag/clanak/nika-fleiss-uzivala-na-jahti-ispijajuci-sampanjac/546871.aspx

kakve veze ovaj članak ima s bilo čim?
Vidi cijeli citat


Da je članak bija o Đerardu Piki il Pedru Podriguezu, onda se nebi bunija.  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 17:07
to mi je najdebilniji članak kojeg sam ove godine makar mu i ovaj konkurira

http://www.panorama-vukovar.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=2342:crvena-zvezda-kri-i-ajkaa&catid=64:top-teme
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 17:08
rumi je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
http://www.index.hr/xmag/clanak/nika-fleiss-uzivala-na-jahti-ispijajuci-sampanjac/546871.aspx

kakve veze ovaj članak ima s bilo čim?
Vidi cijeli citat


Da je članak bija o Đerardu Piki il Pedru Podriguezu, onda se nebi bunija.  
Vidi cijeli citat

MEŠ KE UN KLUB


zanima me kako Pedro,ko Pikeov frend,vidi na njegovu vezu s 10g starijom gospođom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 17:08
hijeni
[uredio Eric Delko - 13. travnja 2011. u 17:09]
  • Najnovije
  • Najčitanije