Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 17:19
Eric Delko je napisao/la:
rumi je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
http://www.index.hr/xmag/clanak/nika-fleiss-uzivala-na-jahti-ispijajuci-sampanjac/546871.aspx

kakve veze ovaj članak ima s bilo čim?
Vidi cijeli citat


Da je članak bija o Đerardu Piki il Pedru Podriguezu, onda se nebi bunija.  
Vidi cijeli citat

MEŠ KE UN KLUB


zanima me kako Pedro,ko Pikeov frend,vidi na njegovu vezu s 10g starijom gospođom
Vidi cijeli citat


Posla san sms jurunčini, kaže da Pedru zbog nje Pike nije više najbolji frend i da se sad pali na Dejvida sVillu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 17:23
rumi je napisao/la:

Posla san sms jurunčini, kaže da Pedru zbog nje Pike nije više najbolji frend i da se sad pali na Dejvida sVillu.
Vidi cijeli citat

ja sam od Obmane i Irilova drugačije čuo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 17:27
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/na-prosvjede-protiv-mamica-dovela-bebu-narucju-clanak-276085

prava mater nema šta
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
13. travnja 2011. u 17:43
Eric Delko je napisao/la:
Shaban fino prca cigančiće na temi Zvezde
Vidi cijeli citat

Zakaj šutite
Genijalno, ovo je nadmašilo i onu o đubretarima i onu o Tuđmanu.
[uredio dr.Damir - 13. travnja 2011. u 17:43]
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
13. travnja 2011. u 19:32
provokator je napisao/la:
Ovo "ne kipaj" je isto neki pogranični izraz? 
Vidi cijeli citat

stari ne znam,al je fora
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
13. travnja 2011. u 19:33
Marko Marušić je napisao/la:
vile jesi li pojebo ista u azerothu?
Vidi cijeli citat

minika prebacili si se na igrice?
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 19:35
Vile sutra ak presuda nebude kak se spada,idemo po puške i na Haag?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
13. travnja 2011. u 19:42
Eric Delko je napisao/la:
Vile sutra ak presuda nebude kak se spada,idemo po puške i na Haag?
Vidi cijeli citat

jasno,politički sud,osudili su njhovog Pavkovića onog glavnog zapovjednika stožera,glanvog u vrhu,znači agresori su,i formalno,ako osude Antu jebo im ja sve po spisku,stoka,nekak imam svoje mišljenje da će mu puknut nekakvu kaznu samo ne preveliku,ne znam niti sam....
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
13. travnja 2011. u 19:42
Vilenjak je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
vile jesi li pojebo ista u azerothu?
Vidi cijeli citat

minika prebacili si se na igrice?
Vidi cijeli citat
ne, jos mi je draza ziva pi*ka...

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
13. travnja 2011. u 19:43
Marko Marušić je napisao/la:
ne, jos mi je draza ziva pi*ka...

Vidi cijeli citat

ima da te karam
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije