Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 19:44
Vilenjak je napisao/la:

jasno,politički sud,osudili su njhovog Pavkovića onog glavnog zapovjednika stožera,glanvog u vrhu,znači agresori su,i formalno,ako osude Antu jebo im ja sve po spisku,stoka,nekak imam svoje mišljenje da će mu puknut nekakvu kaznu samo ne preveliku,ne znam niti sam....
Vidi cijeli citat

sumnjam da će ga oslobodit,mada s druge strane ak je legionar i ima veze u Francuskoj,moglo bi bit oslobađajuća,ko će ga znat...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 19:51
Jukka je napisao/la:
imamo malog schmeichela..sljedecu sezonu back to premiership
Vidi cijeli citat
MI,MI,MI,MI,LEEDS,LEEDS,LEEDS 

šta je to ovo proljeće?
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
13. travnja 2011. u 19:57
A dobro sad, ne mora značit ako je tako napisao da je kao ovi Barcini. Tako piše velika većina ljudi, a tehnički gledano ne bi trebao nitko osim djelatnika kluba.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 20:00
dr.Damir je napisao/la:
A dobro sad, ne mora značit ako je tako napisao da je kao ovi Barcini. Tako piše velika većina ljudi, a tehnički gledano ne bi trebao nitko osim djelatnika kluba.
Vidi cijeli citat

barcini su van konkurencije,Nenad Jebivi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
13. travnja 2011. u 20:01
Kako mene ovi moji ubiju, pa to je za ne povjerovat!
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
13. travnja 2011. u 20:05
Meni nema iritantnijih navijača od Arsenalovih. Najbolji trener Wenger, najbolji rad s mladima, sjajna ekipa koja igra sjajan nogomet, nema veze što nema trofeja jer oni imaju novi stadion, nemaju trofeja jer nemaju sreće, ozljede, mladost i suci koji su uvijek protiv njih. Pa to nadilazi sve ostale gluposti koje se mogu čuti.

A kad se sjetim Realovaca na početku sezone. "Pokazat će Mourinho Barci". Nakon zadnjeg clasica su utihnuli i primat u glupostima odlučili prepustiti rivalima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 20:09
miha1 je napisao/la:
Meni nema iritantnijih navijača od Arsenalovih.
Vidi cijeli citat

X
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
13. travnja 2011. u 20:32

Jao Štimčeva stava o Barci pao mi je u očima...
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
13. travnja 2011. u 20:44
Šta je rekao?
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
13. travnja 2011. u 21:46
Eric Delko je napisao/la:

ja sam pred nepuna 2 mjeseca pojeo jednu Milku tjekom jednog pićenca i od onda ko da nisam normalan,i ono malo pameti mi isparilo

Vidi cijeli citat

meni se to dogodilo isto od rafaela 
  • Najnovije
  • Najčitanije