Gogeta je napisao/la:
provokator je napisao/la:
sat za sirotinju nalazi se na trgu!
Vidi cijeli citat
Na trgu Republike?
Kad smo kod trga Republike, vidio sam pod pauzom jučer Benayouna i ekipu kako šetaju,
svi u sportskoj opremi razgledavaju Zagreb. U trenirkama i tenisicama. Seljaci.
Vidi cijeli citat
Tako sam ja vidio rukometaše Barcelone svojevremeno kako šetaju po gradu i ispijaju kafe i to na dan utakmice protiv Zagreba i reko sam sebi - napit će im se ovi naši krvi danas. Kad ono tika-taka...
Inače, pričao je jednom Drpa kako su Dinamovci krenuli u disko na pripremama u Španjolskoj u trenirkama i zaustavili ih na ulazu "da nemere tako" i oni Dinamo Zagreb, imamo love, ločemo ko manijaci... ovo-ono... a lik ih blijedo gleda i kaže sorry but jebiga.