danchy je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Je li moguće da baš nitko ne gleda Black Sails?
Elmaestro?
Vidi cijeli citat
Ja odgledao trailer i stao, jel vrijedi dalje gledati?
Vidi cijeli citat
Nisam siguran, odgledao sam prve 4 (dakle pola sezone).
Rađena po sličnom receptu kao Spartak, no kvalitetom nije na toj razini.
Dakle puno sisa, guzica (kao kod Spartaka i GOT) i nasilja.
+ - kinematografija
- prilično plošni i plitki karakteri, pomalo dosadan razvoj radnje, ekstremno iritantan lik Silvera
Dakle, nije jedna od onih serija za koju se zakačiš i stalno želiš još (ona gdje sezonu pogledaš u komadu a prođe ti kao treptaj oka).
Nisam siguran da li ću uopće nastaviti s gledanjem.
6/10
[uredio Duje77 - 04. travnja 2014. u 20:36]