kome odgovara odugovlacenje, Hrvatskoj ili Sloveniji? Po mom misljenju i jednoj i drugoj.
Hrvatskoj odgovara odugovlacenje jer kad udje u EU ocerupat ce je ko kokos, kad ovi lihvari iz EU-a navale na Jadransku obalu. Zato , sto god kasnije mi udjemo u EU - to bolje za nas. Tamo u EU Hrvatska ce u praksi biti samo sponzor (mlada za koju ce se svi otimati), a za neke vaznije stvari te nece nitko nista pitati.
Sloveniji odgovara odugovlacenje jer su iz nicega napravili nesto. Zapravo oni nemaju sto izgubiti i sto god duze problem postoji, netko moze i pomisliti da slovenci imaju pravo. Tako da nakon nekih 40 - 50 godina ovakovih natezanja i ovi danasnji pregovaraci svi izumru (od Rudolf, Kacica, Rupela, do Jadronkovica i Kacina) , doci ce nove generacije koje ce se dogovoriti (ako problem bude uopce postojao).