veja je napisao/la:
a ne baš gledam pokrije Primeru skoro čitav dan,pa nacrta taktiku za SP, pa ga evo na Euroligi a vidim i da je i na NBA-u semafor...puno radno vrijeme...sad je li on neki novinar koji je odlučia ispeć zanat na snet forumu ili ga je neko zarobia u 10 m2 i ne može nigdi?
ne znam ovo Real-Madrid mi se već polako urezalo i možda progledam al ne mogu prihvatit Lavezzija ka Urugvajca...živit ću dalje i s tim kompleksom

Vidi cijeli citat
Maestro je renesansni čovjek - on uz navedeno prati i Pikado, Snooker, gađanje glinenih golubova, Samostrijel i još neke kompleksne sportove.
Nerijetko ih i simultano gleda i komentira.
Tko je nama kriv što smo iskompleksirani tom multitalentiranošću, tko?
