svjetski diktatori
Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
Heroj dana - Vinicius Jr.: Od Zloćka iz najsiromašnije favele Rio De Janeira do žrtve ksenofoba
Tunis - Nizozemska: Može li se Tunis barem dostojno oprostiti od Svjetskog prvenstva?
Drago Ćosić najavljuje 15. dan SP-a: Ekvadoru ostaje samo nada, jadnima Turskoj i Tunisu niti to
- Najnovije
- Najčitanije


Paragvaj - Australija: Mirni remi ili vatren dvoboj i borba za prolaz?
41 min•Nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
55 min•Nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
1 sat•Nogomet

Tunis - Nizozemska: Može li se Tunis barem dostojno oprostiti od Svjetskog prvenstva?
1 sat•Nogomet

Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
2 sata•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 15. dan SP-a: Ekvadoru ostaje samo nada, jadnima Turskoj i Tunisu niti to
7 sati•Originalno

Japan - Švedska: Japanci u borbi za prvu poziciju, Šveđani traže potvrdu prolaska
3 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
18 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
17 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
17 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 15. dan SP-a: Ekvadoru ostaje samo nada, jadnima Turskoj i Tunisu niti to
7 sati•Originalno

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
13 sati•Nogomet
) i tip, inace stariji covjek, zivi tu vec 15 godina, krene s pricom kako bi danas Tito pobijedio od Vardara do Triglava na izborima "kada bi bili posteni" 
... Tito i izbori, xexexexe 



+citao sam da je poslije predaje hong-konga kinezima mnoge svjetske tvrtke odlucile da napuste h.k.i tako napravile ogromnu gresku jel hong kong jos vise napreduje nego pod englezima!nevjerovatno!ja sve vrijeme mislio da su englezi bolji od kineza-neko mi na tv rekao


