tele2 nonsalancija
Belgija - Iran 0:0: Sjajni iranski vratar sačuvao mrežu, Belgija opet bez pobjede
Igrač utakmice - Mikel Oyarzabal: I jedno poluvrijeme dovoljno za titulu najboljeg
Igrač utakmice: Alireza Beiranvand - sjajan turnir za vratare se nastavlja!
Lamine Yamal ostavio iza sebe i Messija te se pridružio kralju Peleu
- Najnovije
- Najčitanije


Igrač utakmice: Maxija Arauja centimetri su odvojili od titule potpunog heroja
18 min•Nogomet

Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2: Bubistini puleni ponovno oduševili, Bielsini opet razočarali
49 min•Nogomet

Vrijedi pokušati dva puta, reprezentaciji Zelenortske Republike isplatilo se s Picom
44 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
3 sata•Nogomet

Tko je Alireza Beiranvand? Njegove kvalitete znaju i dva hrvatska trenera
3 sata•Nogomet

Koliko Belgiji treba za gol? Nevjerojatan broj promašaja od zadnjeg gola belgijskog igrača na Mundijalu
3 sata•Nogomet

Igrač utakmice: Alireza Beiranvand - sjajan turnir za vratare se nastavlja!
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Španjolska - Saudijska Arabija 4:0 (SP 2026.)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Tunis - Japan 0:4 (Svjetsko prvenstvo)
21 sat•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Belgija - Iran 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
6 sati•Nogomet

Zlomislić se oprostio od Rijeke: 'Dragi moji Riječani i Riječanke, došlo je vrijeme za rastanak'
8 sati•Nogomet

Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2: Bubistini puleni ponovno oduševili, Bielsini opet razočarali
49 min•Nogomet

Novi Zeland - Egipat: Povijesna pobjeda donijela bi ujedno i prvi prolaz u nokaut fazu
9 sati•Nogomet




??????........mobitel?????.........ne kuzim.....

.......jel to samo kod nas u hrvatskoj?????
(j**o ih pas) imaju svoje prste umjesane uvjek je bilo i bit ce problema za njihove telekomunikacijske ili internet konkurente.....e sad,zasto je to tako,mozete se i sami misliti.....


