TurboFolk & Cajke
Igrač utakmice: Ousmane Dembele proradio i hat-trickom slomio Norvežane
KRONOLOGIJA: Urugvaj - Španjolska 0:1 (Svjetsko prvenstvom skupina H)
Igrač utakmice: Aymeric Laporte odradio je sve što stoper treba u utakmici Španjolske i Urugvaja
KRONOLOGIJA: Zelenortska Republika - Saudijska Arabija 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
- Najnovije
- Najčitanije


Dalić: 'Moramo biti odgovorniji, ne gubiti posjed lopte lako kao do sada'
13 min•Nogomet

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
30 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

Igrač utakmice: Aymeric Laporte odradio je sve što stoper treba u utakmici Španjolske i Urugvaja
3 sata•Nogomet

Nova grozna reakcija Muslere za negativan rekord i zamjenu koja se nije vidjela 32 godine
3 sata•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
2 sata•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Španjolska 0:1 (Svjetsko prvenstvom skupina H)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
10 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
19 sati•Nogomet
)ne znam uopce kako je pusten.ali cinjenica je da ima jako dobro zaleđe u zadarskoj vlasti jer mu je inspekcija vise puta zatvarala kafic ali svaki put je otvoren i to potpuno renoviran.okolni stanari se stalno bune na buku i nerede (neki su se i odselili)ali to nikoga ne zanima.ali zato su panduri jako brzi kad triba potirati mlade koji se okupljaju na rivi i na svirkama pod izgovorom da su to sve smrdljivi pankeri i narkomani.ovo pisem samo da se vidi kakvi likovi drze te kafice u koje zalaze gradske seljacine i oronuli pijanci.naravno kafic radi 0-24 a muzika je jos uvik samo sa cd-a jer mislim da bi ljudi u gradu tesko progutali da dođe neka pevaljka iz sbije.vjerovatno bi bilo incidenata.








