mark_37 je napisao/la:
Jel onaj Mađar u Bilju još uvijek ima odličan fiš?
Vidi cijeli citat
Ima tamo više Mađara
pretpostavljam da mišliš kod Varge?
Koliko znam dobro je, al sad vec neko vrijeme bas slabo idem po restoranima (a pod neko vrijeme mislim od korone, em korona, em dobio klinca i gotovo sa zajebancijom). No, ipak odem ajmo rec par puta godišnje, zadnja dva u Baranji razočaranje, imena neću spominjat, ne volim kudit.
Između ostalog, bila sestrična iz ZG i ona, stari i ja uzmemo po 2 porcije fiša i 2 porcije perkelta i podjelit ćemo obje stvari. Fiš je bio prosječan, al korektan, perkelt nejestiv.
Njoj je sve bilo fenomenalno 
To je ono što je Arizin govorio.
Ivo, Mijo, Niko, Mato...