U kakvom drustvu zivimo

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
18. rujna 2025. u 22:20

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Ante je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/taksisti-vrijedjali-novinarku-u-splitu-komunjarsko-zlo-caca-mi-je-ratova-za-ovu-drzavu/2710952.aspx

Kao švicarski sat...

Na provjeru dojave da taksisti voze bez propisanih dozvola i koncesija dešava se protuudar u obliku spominjanja komunizma i ćaća koji su se borili u ratu

Ćaća u rovu s puškom u ruci mašta kako će njegov sin jednog dana moć bez koncesije naplaćivat 40 eura kilometar

Vidi cijeli citat


Postoji i mogućnost da su oboje 'negativci'. Taksist u prekršaju, pa se patetično poziva na nešto što nema veze s tim, a novinarka tendenciozna kako to novinari inače znaju biti... 

Vidi cijeli citat

Može biti svašta

Može npr biti čak i da je baš tako kako piše u članku

Vidi cijeli citat


0,01 % sanse

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.575
18. rujna 2025. u 23:24

Konfuzije je napisao/la:

Pustite ljude da Kradu.

Vidi cijeli citat

Popravija san 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
19. rujna 2025. u 08:27

Najgore mi je kad zovem neku javnu službu, pa onda zbog šoka što su se javili zaboravim što sam uopće htio pitati… 

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
19. rujna 2025. u 16:56

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/africka-svinjska-kuga-pojavila-se-na-farmi-belja-s-10-tisuca-svinja-15624290 

https://www.telegram.hr/vijesti/covjek-kojem-zele-ubiti-163-000-koka-prosvjeduje-u-zagrebu-smjestaju-mi-jer-imam-najbolja-jaja-na-trzistu/ 

Nevjerojatno što radi HDZ. Kao da pišu diplomski rad kako uništiti hrvatsku proizvodnju, tako da je mogu zamjeniti strane korporacije.

Čovjek tvrdi da je odnio jaja na privatnu analizu i da nema tragova salmonele, ali nema nikakve mehanizme da obrani svoj legitiman biznis.

 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
19. rujna 2025. u 18:07

pasha77 je napisao/la:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/africka-svinjska-kuga-pojavila-se-na-farmi-belja-s-10-tisuca-svinja-15624290 

https://www.telegram.hr/vijesti/covjek-kojem-zele-ubiti-163-000-koka-prosvjeduje-u-zagrebu-smjestaju-mi-jer-imam-najbolja-jaja-na-trzistu/ 

Nevjerojatno što radi HDZ. Kao da pišu diplomski rad kako uništiti hrvatsku proizvodnju, tako da je mogu zamjeniti strane korporacije.

Čovjek tvrdi da je odnio jaja na privatnu analizu i da nema tragova salmonele, ali nema nikakve mehanizme da obrani svoj legitiman biznis.

 

Vidi cijeli citat

Pa čemu se čudimo kad ministar dobiva poslove zbrinjavanja leševa bez natječaja

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389
20. rujna 2025. u 15:34

Čitam sad o ovom cirkusu na Jelačić-placu, 300 tukaca predvođeni 23-godišnjim mega-debilom, da što ima biti engleski poslije hrvatskog u ZG tramvajima...pa možda zbog desetaka tisuća turista u tom gradu čiji novac onda financira i tebe, kretenčino. Nuklearni holokaust se svakim danom čini sve privlačnijom opcijom...i još mi sramoti prezime 😅

227398
Papastatopulos
Papastatopulos
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2021.
Poruka: 541
21. rujna 2025. u 11:59

Na stranu sad što je ovaj kvaziprosvjed ispao totalna sprdačina, ali simptomatično je kako mediji koriste priliku da proguraju narativ kako su nam migranti neophodni i kako su protiv toga samo tukci poput ovih s ovog "prosvjeda". Ovo mi sve više djeluje kao osmišljena akcija difamiranja opravdanog nezadovoljstva uvozom stranaca. 

Ne gledam RTL televiziju.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
21. rujna 2025. u 12:07

a tko će radit poslove koji oni rade?

 

dok ne smisle robota prodavača, konobara, pomoćnog radnika na gradilištu, dostavljača hrane itd. trebat će i emigranata

[uredio ian wright - 21. rujna 2025. u 12:09]
Papastatopulos
Papastatopulos
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2021.
Poruka: 541
21. rujna 2025. u 12:29

Imali smo ranije kvote za deficitarna zanimanja. Ovo što imamo nakon ukidanja kvota nema veze sa stvarnim potrebama. 

Ne gledam RTL televiziju.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
21. rujna 2025. u 12:42

zar se ti Srbi, Nepalci i Filipinci šetaju besposleno po Hrvatskoj, šalabajzaju onako s rukama u džepovima?

Nepalcima je san doći u Hrvatsku i tamo ne radit ništa?

[uredio ian wright - 21. rujna 2025. u 12:43]
  • Najnovije
  • Najčitanije