U kakvom drustvu zivimo

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
02. prosinca 2025. u 11:22

šteta izazvane histerije

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
02. prosinca 2025. u 11:27

Bože mi oprosti, ajde da je običan čovjek, al časna da to uradi i laže, pa stvarno dno dna.

Eastside88
Eastside88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2021.
Poruka: 1.148
02. prosinca 2025. u 11:38

Cholo je napisao/la:

Bože mi oprosti, ajde da je običan čovjek, al časna da to uradi i laže, pa stvarno dno dna.

Vidi cijeli citat

Šteta....

A ekipa već pripremila vješala bila za afganistanca koji ju je napao....

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.000
02. prosinca 2025. u 11:41

Cek časna je otišla u trgovinu, kupila nož sama sebe ubola više puta odšetala na bolnicu, i onda još lagala policiji nakon toga hah

Svašta, vjerojatno je jadna pukla il nešto, tko bi ovo normalan napravio i iscenirao.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
02. prosinca 2025. u 11:48

Cila ova prica sa casnom je tuzna jer je ocito da se radi o psihicki bolesnoj osobi koja je puna mrznje pa je isla stvarat narativ protiv migranata

Ono sta mi je bilo smisno u ovoj prici je, da je dio ekipe po drustvenim mrezama nakon napada, krenia pisat kako se bas targetiralo casnu koja je izasla u javnost kao navijacima Hrvatske reprezentacije i kako je ovo targetiran napad na Hrvatsku 🤣🤣

Podsjetilo me malo na Vucica kada izlazi u javnost i bleji "Ceo svet protiv Srbije"

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Antonio Leonel
Antonio Leonel
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 2.243
02. prosinca 2025. u 11:51

Tko zna kakvih zena ima psihickih problema...cudno je ovo vrijeme, nije nuzno da se bas hejt i rasizam bio prva manifestacija, mozda se to samo tako poslije pokusalo objasnit, a u podlozi pokusaj samoubojstva...ovo su stvari s kojima se ne bi trebalo olako zajebavati...

vilenjak je mrak!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.236
02. prosinca 2025. u 11:52

Hajdukovac27 je napisao/la:

Cek časna je otišla u trgovinu, kupila nož sama sebe ubola više puta odšetala na bolnicu, i onda još lagala policiji nakon toga hah

Svašta, vjerojatno je jadna pukla il nešto, tko bi ovo normalan napravio i iscenirao.

Vidi cijeli citat

A viruj mi, ima takvih psiholoških tegoba kad netko generalno nije čist u glavi i samoozljeđuje se, reže se i slične stvari. To šta je ona vodila emisije, ne mora značiti ništa, mnogi se prema van čine normalnim kad imaju lucidne momente i onda kad su sami zatvoreni, svašta

Ženi treba strucna pomoc i podrska, zadnje sto joj je trebalo da se oko nje napravi histerija, ali eto...

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
02. prosinca 2025. u 11:56

Hysen Memolla je napisao/la:

Cila ova prica sa casnom je tuzna jer je ocito da se radi o psihicki bolesnoj osobi koja je puna mrznje pa je isla stvarat narativ protiv migranata

Ono sta mi je bilo smisno u ovoj prici je, da je dio ekipe po drustvenim mrezama nakon napada, krenia pisat kako se bas targetiralo casnu koja je izasla u javnost kao navijacima Hrvatske reprezentacije i kako je ovo targetiran napad na Hrvatsku 🤣🤣

Podsjetilo me malo na Vucica kada izlazi u javnost i bleji "Ceo svet protiv Srbije"

Vidi cijeli citat


najžalosnije je šta je stranica nogometne ikone objavila sliku časne i doli u komentarima krenula takva orgijanja  i oštrenje noževa po svim i svačin. povezanim i nepovezanin temama. svako je krenija neke svoje frustracije ispoljavat. a takve gadosti i prijetnje su pisane da bi svin tin ljudima tribala policija pokucat na vrata.

a sad nakon ovog nikone ništa. niko ne odgovara za ova orgijanja i mržnju po internetu.

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
02. prosinca 2025. u 12:04

Zadojeni smo mržnjom sa svih strana i to se iz dana u dan pojačava. To će trajati sve dok ne krene kažnjavanje i provođenje zakona na pravi način.

Imamo očito psihički bolesnu osobu, zanimljivo da nisam primjetio službene objave crkve u ovom slučaju pa je odmah to ukazivalo da neki "problem" u priči postoji. Jadna će odgovarati na kraju, a bilo bi lijepo da odgovaraju i svi oni komentatori tog događaja.

Mržnja postoji i sa druge strane, nju isto treba iskorijeniti.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
02. prosinca 2025. u 12:08

Cholo je napisao/la:

Bože mi oprosti, ajde da je običan čovjek, al časna da to uradi i laže, pa stvarno dno dna.

Vidi cijeli citat

Katastrofa, naš Jussy Smollet trenutak.

Val mržnje na internetu je izazvan radi čiste fabrikacije i jebote koliko je samo ljudi šeralo "informaciju" na fejsu i drugdje, čak i onaj što vodi nogometne ikone je odmah potrčao napisati "e moj narode" 🤡 bravo stari

  • Najnovije
  • Najčitanije