el_pistolero je napisao/la:
Pozdrav svima, može li mi tko u dvije-tri rečenice objasniti situaciju oko košarkaške reprezentacije jer sam otišao malo na taj pdf i pozlilo mi skoro. Ali onako najkraće moguće jel koliko vidim po komentarima tu jebe lud zbunjenog. Di je problem, kakve su nam šanse i zašto će nas opet Srbi natriskat na Eurobasketu.
Vidi cijeli citat
na popisu je sin predsejdnika saveza iako je u cijeloj sveučilišnoj sezoni igrao pet minuta,
na popisu nema nekoliko igrača koji su kvalitetom ispred nekih drugih
kako sada stvari stoje žižić ne igra za reprezentaciju jer se duri na Acu Petrovića
ovog puta dobijamo srbe, moje stručno i objektivno mišljenje
[uredio Maligan82 - 28. travnja 2017. u 15:22]