Konoba ‘Dogodine’
Hysen Memolla je napisao/la:
Opazaj da te ne citiram na svim postovima to sa duvanom nakon jointa je i meni bilo tako sam prvi put presta pusit duvan, pripremia si nekoliko jointa za svako par sati za 2 dana i svaki put kada bi ima potribu zapalit duvan zapalia joint za 2 dana vise nisam pusia duvan
Za samokontrolu ti svaka cast samo naprid ja to nisam moga nikako meni je minimum 3-4 grama dnevno bio sigurno ako ne i vise
Ispricat cu pricu kako sam presta pusit... Dolazi mali Memo klosar pocima svoj prvi legalni posao di mu ide radni staz i posao je bio u nocnim smjenama i idem se ja trudit bit uredan i dodem na posao bez trave prva interakcija sa kolegom je on mi govori "Ti si od đira" tu sve pada u vodu sav moj trud da budem uredan
Nista iducu vecer ja dodem i donesem pol grama mozda za jednu bakljicu na pola smjene međutim ja koji sam pusio dvoznamenkasti broj jointova dnevno nakon sta zapalim mi bude onaj okus od trave i samo trazi jos i tako ja svako malo pojacavam kolicinu po veceri
Nakon nekih 2-3 mjeseca to je sada vec u prosjeku svako nekih sat vremena ja i on idemo zapalit jedan joint tocnije mijenjamo se ja odem par minuta, pa onda on i tako se izmjenjujemo
I jedna tura prominia ja sjeme i bila malo jaca travica i idemo mi standardno svako sat vrimena i vidim ja u 4 ure ujutro mene lagano baca ali drzim se, dolazi dvoje kolega do mene i govore mi "Memo ovo mora stat ne moze ovako vise onaj drugi kolega spava na nogama" ja se okrenem i gledam njega frajer kao da gledam video na 0.25 brzinu
Tu sam svatia da bas imam ogroman problem da ja u nocnim smjenama na fizickom poslu ne mogu izdrzat 9 sati da ne zapalim barem 4-5 baklji i to je bio trenutak kada sam odjeba travu mislim cak da je to bila zadnja vecer da sam ujutro na povratku sa posla zapalia jos 2 uz pivu i dorucak i kada sam se probudia vise nisam pusia
Vidi cijeli citat
vjerujem sve stari, iskrena ispovijesti.
samokontrola i je najgora stvar, nebitno o kakvoj se pošasti radi, aj i kladu volim, ali nikad nit sam se zaduživao, nit uložio više nego što mogu, niti sam sanjao da ću samo od toga zarađivati, jednostavno gušt mi je pratiti. i baš jučer pričam frendu što se tiče alkohola, kad sam bio mlađi mrzio sam alkohol okusom, ali jebi ga, volio sam se napit i bit pijan, a sad više volim popit pivicu dvije, ili pelin dva ili dvi čaše vina i dobar sam, ne volim baš onaj osjećaj kad ne mogu upravljat svojim mislima i svojim tijelom jer nisam baš dobar kad puno popijem.
ja se na poslu suzdržavam da ne pušim i uvijek jedva čekam da počne sezona da se krene jače raditi jer onda manje pušim, a bude mi puno slađe kad dođem mrtav umoran s posla i osjećam da sam zaslužio zapalit, a ono preko zime stari sjedim u uredu gdje ne dođe nitko po par sati i pušio bi i to je ona najgora stvar kod bilo kakve ovisnosti - kad se krene nešto radit iz dosade. kao dosadno mi je, nemam pametnijeg posla pa idem zapalit...
evo sad dok ovo pišem stalno mi neko upada u ured, nikako završiti post...
uglavnom, važno je imati samokontrolu, ništa te ne može napušit kao prvi džoint, sve ono što poslije popušiš je skoro pa bacanje trave, pogotovo u razmaku od sat, dva, nema smisla. ja nekad čak otkinem i dio king size rizle i to mi bude dosta.
drago mi je Memo da nisi više na tome kad si skužio da je đava odnio šalu, znam da si mi već jednom pohvalio biljke :D poslao bi ti sad u PP neke slikice, al kad se ne može, pa ću objavit tu na temi kroz koji dan.
budite mi zdravi
Od droga ja sam navucen na onu najgoru, a to je Hajduk i to ozbiljno mislim. Meni se doslovno "cili život vrti oko toga". Godišnji se planira po tome, putovanja, posao, veza doslovno je sve podređeno Hajduku. Čak mi je to glupo i gadim se sam sebi radi toga.
I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Opazaj je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Opazaj da te ne citiram na svim postovima to sa duvanom nakon jointa je i meni bilo tako sam prvi put presta pusit duvan, pripremia si nekoliko jointa za svako par sati za 2 dana i svaki put kada bi ima potribu zapalit duvan zapalia joint za 2 dana vise nisam pusia duvan
Za samokontrolu ti svaka cast samo naprid ja to nisam moga nikako meni je minimum 3-4 grama dnevno bio sigurno ako ne i vise
Ispricat cu pricu kako sam presta pusit... Dolazi mali Memo klosar pocima svoj prvi legalni posao di mu ide radni staz i posao je bio u nocnim smjenama i idem se ja trudit bit uredan i dodem na posao bez trave prva interakcija sa kolegom je on mi govori "Ti si od đira" tu sve pada u vodu sav moj trud da budem uredan
Nista iducu vecer ja dodem i donesem pol grama mozda za jednu bakljicu na pola smjene međutim ja koji sam pusio dvoznamenkasti broj jointova dnevno nakon sta zapalim mi bude onaj okus od trave i samo trazi jos i tako ja svako malo pojacavam kolicinu po veceri
Nakon nekih 2-3 mjeseca to je sada vec u prosjeku svako nekih sat vremena ja i on idemo zapalit jedan joint tocnije mijenjamo se ja odem par minuta, pa onda on i tako se izmjenjujemo
I jedna tura prominia ja sjeme i bila malo jaca travica i idemo mi standardno svako sat vrimena i vidim ja u 4 ure ujutro mene lagano baca ali drzim se, dolazi dvoje kolega do mene i govore mi "Memo ovo mora stat ne moze ovako vise onaj drugi kolega spava na nogama" ja se okrenem i gledam njega frajer kao da gledam video na 0.25 brzinu
Tu sam svatia da bas imam ogroman problem da ja u nocnim smjenama na fizickom poslu ne mogu izdrzat 9 sati da ne zapalim barem 4-5 baklji i to je bio trenutak kada sam odjeba travu mislim cak da je to bila zadnja vecer da sam ujutro na povratku sa posla zapalia jos 2 uz pivu i dorucak i kada sam se probudia vise nisam pusia
Vidi cijeli citat
vjerujem sve stari, iskrena ispovijesti.
samokontrola i je najgora stvar, nebitno o kakvoj se pošasti radi, aj i kladu volim, ali nikad nit sam se zaduživao, nit uložio više nego što mogu, niti sam sanjao da ću samo od toga zarađivati, jednostavno gušt mi je pratiti. i baš jučer pričam frendu što se tiče alkohola, kad sam bio mlađi mrzio sam alkohol okusom, ali jebi ga, volio sam se napit i bit pijan, a sad više volim popit pivicu dvije, ili pelin dva ili dvi čaše vina i dobar sam, ne volim baš onaj osjećaj kad ne mogu upravljat svojim mislima i svojim tijelom jer nisam baš dobar kad puno popijem.
ja se na poslu suzdržavam da ne pušim i uvijek jedva čekam da počne sezona da se krene jače raditi jer onda manje pušim, a bude mi puno slađe kad dođem mrtav umoran s posla i osjećam da sam zaslužio zapalit, a ono preko zime stari sjedim u uredu gdje ne dođe nitko po par sati i pušio bi i to je ona najgora stvar kod bilo kakve ovisnosti - kad se krene nešto radit iz dosade. kao dosadno mi je, nemam pametnijeg posla pa idem zapalit...
evo sad dok ovo pišem stalno mi neko upada u ured, nikako završiti post...
uglavnom, važno je imati samokontrolu, ništa te ne može napušit kao prvi džoint, sve ono što poslije popušiš je skoro pa bacanje trave, pogotovo u razmaku od sat, dva, nema smisla. ja nekad čak otkinem i dio king size rizle i to mi bude dosta.
drago mi je Memo da nisi više na tome kad si skužio da je đava odnio šalu, znam da si mi već jednom pohvalio biljke :D poslao bi ti sad u PP neke slikice, al kad se ne može, pa ću objavit tu na temi kroz koji dan.
budite mi zdravi
Vidi cijeli citat
Biljke su mi jedino sta mi fali od toga, reka sam sam sebi jednog dana kada odem u mirovinu imat cu jednu-dvi cisto iz gusta jer sam se obozava brinit o njima iskoristit listove grane i sve ostalo, a cvitove cu bacit ca ili mozda radit ulje
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
horog DP je napisao/la:
Od droga ja sam navucen na onu najgoru, a to je Hajduk i to ozbiljno mislim. Meni se doslovno "cili život vrti oko toga". Godišnji se planira po tome, putovanja, posao, veza doslovno je sve podređeno Hajduku. Čak mi je to glupo i gadim se sam sebi radi toga.
Vidi cijeli citat
Ako ti je lakse slicno je, prijatelju na momackoj na veceri sam izvadia mobitel i gleda Hajduk Zapresic dok su oni svi vecerali, sa bivsom sam se kla zbog Hajduka pun kurac mi je puta na njeno to volis Hajduk vise doslo da joj kazem tebe volim par godina Hajduk 20 i nesto, nisam propustia ni jednu utakmicu Hajduka sigurno zadnjih 10tak godina bilo kakve obaveze odjebem zbog tog kluba
Ti ides na gostovanja aj na tome ti svaka cast, ja sam izgubia volju za tim da me jebe policija svaki put i tretira ka kriminalca i smece jer idem gledat neki klub ciji navijaci zapale bengalku
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Hysen Memolla je napisao/la:
horog DP je napisao/la:
Od droga ja sam navucen na onu najgoru, a to je Hajduk i to ozbiljno mislim. Meni se doslovno "cili život vrti oko toga". Godišnji se planira po tome, putovanja, posao, veza doslovno je sve podređeno Hajduku. Čak mi je to glupo i gadim se sam sebi radi toga.
Vidi cijeli citat
Ako ti je lakse slicno je, prijatelju na momackoj na veceri sam izvadia mobitel i gleda Hajduk Zapresic dok su oni svi vecerali, sa bivsom sam se kla zbog Hajduka pun kurac mi je puta na njeno to volis Hajduk vise doslo da joj kazem tebe volim par godina Hajduk 20 i nesto, nisam propustia ni jednu utakmicu Hajduka sigurno zadnjih 10tak godina bilo kakve obaveze odjebem zbog tog kluba
Ti ides na gostovanja aj na tome ti svaka cast, ja sam izgubia volju za tim da me jebe policija svaki put i tretira ka kriminalca i smece jer idem gledat neki klub ciji navijaci zapale bengalku
Vidi cijeli citat
Evo meni je danas dan kad bi kao treba radit do 8. I sad ja osim kad sam na putu ne znam kad sam propustio poljud. Bia sam na skoro sve prijateljske ove godine. I sad ja moram zatvorit danas virujem u 6:45 da dođem na Poljud ili ću na poluvrime.
Evo primjerice u nedilju ja sam se 3-4 ure vrtija može li Dejo nešto napravit u nedilju. Triba li pomilovat SBG i Jakoliša. I to baš iskreno mislim da mi je posal uvjerljivo iza Hajduka.
I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Heroj dana - Cristiano Ronaldo: Houstone, nema problema za (narcisoidnog) rekordera Svjetskih prvenstava!
Hrvatska može proći i s porazom od Gane, a pobjedom može i do prvog mjesta
Budimir ispisao klupsku povijest, Osasuna ga nazvala legendom
Na Svjetskom prvenstvu tri para braće igra za istu reprezentaciju, a četiri za različitu
basketas je napisao/la:
čoban2343 je napisao/la:
romeo đerek je napisao/la:
The Phantom je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
The Phantom je napisao/la:
Ja sam sad u fazi da sam se ostavio nekih stvari, odnosno pokušavam smanjiti na minimum. Tu spada kruh, alkohol i šećer. Malo samokontrole.
Vidi cijeli citat
Zasto kruh?
Vidi cijeli citat
Jako je nezdrava namirnica, a volim ga otkad znam za sebe. Pola kile pojedem za svaki obrok. Mnoge kulture vani ga uopće nemaju na jelovniku već jedu npr rižu koja je mnogo zdravija.
Vidi cijeli citat
ma onaj kupovni je smeće. kvasca ka u priči, na kraju ima okus ka neki blaži bombon
Vidi cijeli citat
Kupovni kruh je uglavnom smeće i treba ga izbjebgavati, pogotovo bijeli.
Ja imam tu sreću da gospođa peče kruh oduvijek, staviš miks 2-3 brašna i ubaciš još nekih sjemenki i imaš dobar kruh, višak možeš spremit u zamrzivač i kad ti treba odmrzneš. Kupim kruh možda jednom mjesečno kad ne stignemo ispeći.
Vidi cijeli citat
Ima(š) aparaturu il?
Meni prika ima neki pekač kruha, napravi uvijek odličan kruh, a kaze da je ekstra efikasno i brzo.
Vidi cijeli citat
Pa napisao sam već, žena mi je pekač kruha, treba samo čitati s razumijevanjem.
Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
horog DP je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
horog DP je napisao/la:
Od droga ja sam navucen na onu najgoru, a to je Hajduk i to ozbiljno mislim. Meni se doslovno "cili život vrti oko toga". Godišnji se planira po tome, putovanja, posao, veza doslovno je sve podređeno Hajduku. Čak mi je to glupo i gadim se sam sebi radi toga.
Vidi cijeli citat
Ako ti je lakse slicno je, prijatelju na momackoj na veceri sam izvadia mobitel i gleda Hajduk Zapresic dok su oni svi vecerali, sa bivsom sam se kla zbog Hajduka pun kurac mi je puta na njeno to volis Hajduk vise doslo da joj kazem tebe volim par godina Hajduk 20 i nesto, nisam propustia ni jednu utakmicu Hajduka sigurno zadnjih 10tak godina bilo kakve obaveze odjebem zbog tog kluba
Ti ides na gostovanja aj na tome ti svaka cast, ja sam izgubia volju za tim da me jebe policija svaki put i tretira ka kriminalca i smece jer idem gledat neki klub ciji navijaci zapale bengalku
Vidi cijeli citat
Evo meni je danas dan kad bi kao treba radit do 8. I sad ja osim kad sam na putu ne znam kad sam propustio poljud. Bia sam na skoro sve prijateljske ove godine. I sad ja moram zatvorit danas virujem u 6:45 da dođem na Poljud ili ću na poluvrime.
Evo primjerice u nedilju ja sam se 3-4 ure vrtija može li Dejo nešto napravit u nedilju. Triba li pomilovat SBG i Jakoliša. I to baš iskreno mislim da mi je posal uvjerljivo iza Hajduka.
Vidi cijeli citat
Sve znam prosle godine kada sam vidia da se radi neka prica i da bi mogla bit neka borba za trofej ili barem neka Europa nisam cilu drugu polovicu godine koristia godisnji osim 5 dana za na more otic da prenesem sta vise godisnjeg ove godine u slucaju da padne titula da se mogu misec dana opijat i slavit, kako sam ja radia na 3 projekta i jedini sam koji je radio taj dio posla kolegu se izrazile zabrinutost da me sef mozda nece pustit da me nema misec dana bas na sta sam odma reka da cu dat otkaz u tom slucaju
Mislim da jedina stvar koja mi je isprid Hajduka je vlastito zdravlje, sve drugo moze cekat od vlastitih para s kojima kupujem preplate i karte iako sam udaljen 400km do vlastitog drustvenog zivota danas prijatelj ima rodendan u 17:00h i vec zna da ja u 18:45 uzimam taxi i idem doma jer mi igramo
Vezano za ovo drugo cili tjedan svako malo mi prode to kroz glavu jedva cekam danas Hajduka, ali jos vise jedva cekam sutra Deju, dobra vijest je da ni kladionice ne viruju bas sutra u pobjedu Dinama
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
- Najnovije
- Najčitanije


Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
23 min•Rukomet

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
53 min•Rukomet

Češka - Meksiko: Domaćin osigurao prvo mjesto, Česi moraju ići na sve ili ništa
1 sat•Nogomet

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
1 sat•Rukomet

Leo Štulac napustio Istru 1961 nakon isteka ugovora
1 sat•Nogomet

Budimir ispisao klupsku povijest, Osasuna ga nazvala legendom
1 sat•Nogomet

BiH - Katar: Dvije reprezentacije koje pobjedom idu u drugi krug, a remijem ispadaju
2 sata•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
22 sata•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
22 sata•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
17 sati•Nogomet

Kako su igrali? Baturina i Stanišić najbolji, a Budimir zaslužuje bolji status
12 sati•Nogomet

Uvjerljiv start u Sloveniji: Hajduk deklasirao Shkendiju
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Kolumbija - DR Kongo 1:0 (SP 2026.)
13 sati•Nogomet





