The Phantom je napisao/la:
Kao i za sve stvari u životu, treba imati mjeru, samokontrolu. Ja te mogu razumjeti, ali kad neka stvar (ne bitno koja) utječe toliko na tvoj život onda se trebaš zapitati i postaviti prioritete.
Meni je Hajduk jako, jako bitan, ali nije mi sve u životu. Prvo mjesto je obitelj, iako mi o rezultatu Hajduka npr ovisi raspoloženje tog vikenda. Ako Hajduk dobije, sve je super, ružičasto, ako izgubi, loše sam volje cijeli tjedan. Nije ni to baš zdravo, ruku na srce. Uvik kad sam u nekom društvu ili raspravi, branim Hajduka, igrače, trenera, predsjednika, oružara.
Baš me sad zanima šta će biti sa mojim sinovima, neću forsirati ništa, ali Hajduk se uvijek prati i gleda u kući. Mlađi se već zapalija.
znaci ista stvar sa Varazdinom, jucer se vratil iz Sesveta, odlican osjecaj, super volje cijelo vrijeme