undying hoce nazad....
Šutalo: 'U prvom poluvremenu imali smo potpunu kontrolu, a uvijek moraš biti fokusiran i koncentriran'
Kako su igrali: Neslomljivi Modrić, briljantni Baturina, a Pongračić mora biti sigurniji
KRONOLOGIJA: Kolumbija - Portugal 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
Hrvatska - Gana 2:1: Najbolje izdanje u idealnom trenutku, Hrvatska je u šesnaestini finala SP-a!
- Najnovije
- Najčitanije


UŽIVO: Alžir - Austrija 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
10 min•Nogomet

UŽIVO: Jordan - Argentina 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
15 min•Nogomet

DR Kongo peta afrička reprezentacija koja je premijerno prošla skupinu na ovom Svjetskom prvenstvu
9 min•Nogomet

Igrač utakmice: Yoane Wissa postaje nacionalni junak u DR Kongu!
19 min•Nogomet

Kolumbija - Portugal 0:0: Paklen ritam u Miamiju, Portugal igra protiv Hrvatske
29 min•Nogomet

DR Kongo - Uzbekistan 3:1: Preokret Kongoanaca za plasman u šesnaestinu finala Svjetskog prvenstva!
35 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
2 sata•Nogomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
13 sati•Nogomet

UŽIVO: Jordan - Argentina 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
15 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Kolumbija - Portugal 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
2 sata•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
11 sati•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
5 sati•Nogomet

UŽIVO: Alžir - Austrija 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
10 min•Nogomet









Možeš mislit kako je meni klincu s 9 godina bilo kad sam je prešao,
osjećao sam se ko kralj... Spisko sam dinara i dinara (u ratnoj
Hrvatskoj su bili hrvatski dinari, nisu još bile kune)... MNa kraju je
onaj boss u žutom šra roka iz šmajsera...
znas gdje sam ja u toj igri imao problema posto ne vozim trke,ne volim to,ona trka u mafiji kao formule ali stare..pa ako jedno 50puta nisam startovao od pocetka nije niko!


