USA
madmax17 je napisao/la:
"I would rather be caught dead than be at a Coldplay concert," Kirk said on The Charlie Kirk Show. "I would rather go to a WNBA game than go to a Coldplay concert. Couldn't think of something more boring and banal and a waste of time. But it's fine, it's a free society, you can do whatever you want."
Kirk je šupak 😂 vrijeđat environmentalist Coldplay i Wnba u istom odlomku.
Vidi cijeli citat
Doslovno je rekao da mos radit sta hoces na kraju, al da on to ne bi.
Što je tu tocno uvreda?
No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
"I would rather be caught dead than be at a Coldplay concert," Kirk said on The Charlie Kirk Show. "I would rather go to a WNBA game than go to a Coldplay concert. Couldn't think of something more boring and banal and a waste of time. But it's fine, it's a free society, you can do whatever you want."
Kirk je šupak 😂 vrijeđat environmentalist Coldplay i Wnba u istom odlomku.
Vidi cijeli citat
Malo pretjerujes, sta je tu uvreda?
WNBA ne bi gledao ni da mi sad netko da 1000 eura i kazes moras odgledat 10+ utakmica, uzas od lige, kosarke i sporta 😊
A slazem se s ovim - kom se gleda nek gleda.
O djelovanju Coldplaya necu jer ne znam nista
Vidi cijeli citat
Nisu loši, nije da lete sa zakucavanjima.
Coldplay su ljevičari, Englezi, zeleni, laka meta za Maga 😊
Vidi cijeli citat
Nisu losi?
Ne igram kosarku jedno 15 g, vjerujem da bi dobio 98% tih igracica 1 na 1 jer sam ih gledao dosta (isjecke i sl.) posto su se bunile oko placa i sveg pa sam tu upoznao pricu
Recimo s druge strane protiv profi tenisacice - vjerujem da bi uzeo par poena po setu 😁
Vidi cijeli citat
Ne znam kakav ste tenisač. Ako uopće ne igrate ili ste teški amater, onda poen možete osvojiti samo slučajno. :)
Kod ženskog tenisa je drugi predmet spoticanja, jer se forsiraju isti nagradni fondovi, iako je zanimanje za njega puno manje u odnosu na muški. U WNBA-ju su plaće neusporedive s NBA-om.
madmax17 je napisao/la:
Ova. Dobije muške bez po frke.
Vidi cijeli citat
Sve vise imamo prilike gledat prijateljske utakmice izmedu seniorskih zenskih reprezentacija u nogometu protiv muske dice od 15 godina iz nekog kluba ili veterana i svaki put ti rezultati zavrsavaju sa vecom gol razlikom nego sta ta dica dobivaju svoje vrsnjake
Ali eto ova bi dobila pola odraslih potpuno razvijenih muskih kosarkasa
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? Francois Vitali Uno Di Noi.... PRAVDA ZA MILANKA.... 100 godina ugovora raspaloj raktapi na livom beku
Ante je napisao/la:
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
"I would rather be caught dead than be at a Coldplay concert," Kirk said on The Charlie Kirk Show. "I would rather go to a WNBA game than go to a Coldplay concert. Couldn't think of something more boring and banal and a waste of time. But it's fine, it's a free society, you can do whatever you want."
Kirk je šupak 😂 vrijeđat environmentalist Coldplay i Wnba u istom odlomku.
Vidi cijeli citat
Malo pretjerujes, sta je tu uvreda?
WNBA ne bi gledao ni da mi sad netko da 1000 eura i kazes moras odgledat 10+ utakmica, uzas od lige, kosarke i sporta 😊
A slazem se s ovim - kom se gleda nek gleda.
O djelovanju Coldplaya necu jer ne znam nista
Vidi cijeli citat
Nisu loši, nije da lete sa zakucavanjima.
Coldplay su ljevičari, Englezi, zeleni, laka meta za Maga 😊
Vidi cijeli citat
Nisu losi?
Ne igram kosarku jedno 15 g, vjerujem da bi dobio 98% tih igracica 1 na 1 jer sam ih gledao dosta (isjecke i sl.) posto su se bunile oko placa i sveg pa sam tu upoznao pricu
Recimo s druge strane protiv profi tenisacice - vjerujem da bi uzeo par poena po setu 😁
Vidi cijeli citat
Ne znam kakav ste tenisač. Ako uopće ne igrate ili ste teški amater, onda poen možete osvojiti samo slučajno. :)
Kod ženskog tenisa je drugi predmet spoticanja, jer se forsiraju isti nagradni fondovi, iako je zanimanje za njega puno manje u odnosu na muški. U WNBA-ju su plaće neusporedive s NBA-om.
Vidi cijeli citat
Ne znam koliko su dobre tenisacice, ali znam da je Yannick Noah koji je bia u mirovini priko 10 godina dobia ladno Henin koja je tada bila prva tenisacica svita, i to nije igra sa punom snagom nego se zajebava
Koliko se sicam Serena i Venus su isto bile bahate govorile da mogu dobit bilo kojeg muskog tenisaca koji je losiji od 200 ATP rangirane pozicije, pa ih je majstor dobia obe 2 u istom danu i to ih je pomea
Sta se tice placi, za WNBA i Tennis ne znam, ali za nogomet znam da žene dobivaju veci postotak para nego muskarci u usporedbi koliko muski nogomet generira novca a koliko zenski, jednakost bi bila da dobivaju jednaki postotak.... Dobijes love koliko si i generirao, je li oces zaradivat vise para? Reci zenama da gledaju zenski nogomet ili kosarku, pa ce prihodi od sponzora i reklama rast pa ces i zaradivat vise
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? Francois Vitali Uno Di Noi.... PRAVDA ZA MILANKA.... 100 godina ugovora raspaloj raktapi na livom beku
Hysen Memolla je napisao/la:
Sta se tice placi, za WNBA i Tennis ne znam, ali za nogomet znam da žene dobivaju veci postotak para nego muskarci u usporedbi koliko muski nogomet generira novca a koliko zenski, jednakost bi bila da dobivaju jednaki postotak.... Dobijes love koliko si i generirao, je li oces zaradivat vise para? Reci zenama da gledaju zenski nogomet ili kosarku, pa ce prihodi od sponzora i reklama rast pa ces i zaradivat vise
Vidi cijeli citat
Ne sjećam se točno iznosa, ali znam da je WNBA od dolaska Caitlin Clarke imala rekordno dobre prihode po pitanju ulaznica i marketinga, no i dalje je završila u debelom minusu. Rupa bez dna koja bez upumpavanja novca iz NBA ne bi opstala.
[uredio Kojot_50 - 17. rujna 2025. u 10:58]
Felix, qui semper vitae bene computat usum
Kojot_50 je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Sta se tice placi, za WNBA i Tennis ne znam, ali za nogomet znam da žene dobivaju veci postotak para nego muskarci u usporedbi koliko muski nogomet generira novca a koliko zenski, jednakost bi bila da dobivaju jednaki postotak.... Dobijes love koliko si i generirao, je li oces zaradivat vise para? Reci zenama da gledaju zenski nogomet ili kosarku, pa ce prihodi od sponzora i reklama rast pa ces i zaradivat vise
Vidi cijeli citat
Ne sjećam se točno iznosa, ali znam da je WNBA od dolaska Caitlin Clarke imala rekordno dobre prihode po pitanju ulaznica i marketinga, no i dalje je završila u debelom minusu. Rupa bez dna koja bez upumpavanja novca iz NBA ne bi opstala.
Vidi cijeli citat
Ali ameri posto jesu kakvi jesu, stancali su se I clanci I reddit topicsi gdje se clark effect vidjao kao rasistican I homofoban jer eto, popularnost zenske kosarke je rasla zbog straight bjelkinje u sportu kojem prevladavaju lezbijke I crnkinje.
Kojot_50 je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Sta se tice placi, za WNBA i Tennis ne znam, ali za nogomet znam da žene dobivaju veci postotak para nego muskarci u usporedbi koliko muski nogomet generira novca a koliko zenski, jednakost bi bila da dobivaju jednaki postotak.... Dobijes love koliko si i generirao, je li oces zaradivat vise para? Reci zenama da gledaju zenski nogomet ili kosarku, pa ce prihodi od sponzora i reklama rast pa ces i zaradivat vise
Vidi cijeli citat
Ne sjećam se točno iznosa, ali znam da je WNBA od dolaska Caitlin Clarke imala rekordno dobre prihode po pitanju ulaznica i marketinga, no i dalje je završila u debelom minusu. Rupa bez dna koja bez upumpavanja novca iz NBA ne bi opstala.
Vidi cijeli citat
Evo bas sam pogleda od osnutka pa do danas nikad nisu bili profitabilni, prosle godine procjena minusa je bila oko 40 milja dollara, NBA im pomaze svake godine sa nesto para
Koliko sam uspia vidit WNBA je pod NBA-om pa unatoc tome sta nisu profitabilni NBA im je pomaga sa nesto sitno love jer im se vise isplati dat im nesto sitno para da opstanu nego da ih svi napadaju kako zanemaruju ženske kosarkasice
Osobno mi je suludo da mozes radit u gubitku godinama i da te netko mora financijski odrzavat samo jer im je marketinski to isplativije, nego da se moraju nosit sa raznim napadima drustva
Sad je WNBA dobia nova tv prava od 2 milijarde dollara na 11 godina(200 milja godisnje) pa bi sada kao trebali postat profitabilni, ali vidit cemo nakon sta zavrsi 2025 jesu li bili profitabilni
[uredio Hysen Memolla - 17. rujna 2025. u 11:46]
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? Francois Vitali Uno Di Noi.... PRAVDA ZA MILANKA.... 100 godina ugovora raspaloj raktapi na livom beku
Hysen Memolla je napisao/la:
Ante je napisao/la:
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
"I would rather be caught dead than be at a Coldplay concert," Kirk said on The Charlie Kirk Show. "I would rather go to a WNBA game than go to a Coldplay concert. Couldn't think of something more boring and banal and a waste of time. But it's fine, it's a free society, you can do whatever you want."
Kirk je šupak 😂 vrijeđat environmentalist Coldplay i Wnba u istom odlomku.
Vidi cijeli citat
Malo pretjerujes, sta je tu uvreda?
WNBA ne bi gledao ni da mi sad netko da 1000 eura i kazes moras odgledat 10+ utakmica, uzas od lige, kosarke i sporta 😊
A slazem se s ovim - kom se gleda nek gleda.
O djelovanju Coldplaya necu jer ne znam nista
Vidi cijeli citat
Nisu loši, nije da lete sa zakucavanjima.
Coldplay su ljevičari, Englezi, zeleni, laka meta za Maga 😊
Vidi cijeli citat
Nisu losi?
Ne igram kosarku jedno 15 g, vjerujem da bi dobio 98% tih igracica 1 na 1 jer sam ih gledao dosta (isjecke i sl.) posto su se bunile oko placa i sveg pa sam tu upoznao pricu
Recimo s druge strane protiv profi tenisacice - vjerujem da bi uzeo par poena po setu 😁
Vidi cijeli citat
Ne znam kakav ste tenisač. Ako uopće ne igrate ili ste teški amater, onda poen možete osvojiti samo slučajno. :)
Kod ženskog tenisa je drugi predmet spoticanja, jer se forsiraju isti nagradni fondovi, iako je zanimanje za njega puno manje u odnosu na muški. U WNBA-ju su plaće neusporedive s NBA-om.
Vidi cijeli citat
Ne znam koliko su dobre tenisacice, ali znam da je Yannick Noah koji je bia u mirovini priko 10 godina dobia ladno Henin koja je tada bila prva tenisacica svita, i to nije igra sa punom snagom nego se zajebava
Koliko se sicam Serena i Venus su isto bile bahate govorile da mogu dobit bilo kojeg muskog tenisaca koji je losiji od 200 ATP rangirane pozicije, pa ih je majstor dobia obe 2 u istom danu i to ih je pomea
Sta se tice placi, za WNBA i Tennis ne znam, ali za nogomet znam da žene dobivaju veci postotak para nego muskarci u usporedbi koliko muski nogomet generira novca a koliko zenski, jednakost bi bila da dobivaju jednaki postotak.... Dobijes love koliko si i generirao, je li oces zaradivat vise para? Reci zenama da gledaju zenski nogomet ili kosarku, pa ce prihodi od sponzora i reklama rast pa ces i zaradivat vise
Vidi cijeli citat
Noah je Grand Slam pobjednik, sumnjam kako je kolega 'basketaš' na toj razini. :)
Stvar je u servisu. Slabiji igrač čak i može držati nekakvu razmjenu s osnovne crte, ali vratiti ozbiljan profesionalni servis jako teško. Isto tako, svaki njegov servis je zicer za profesionalca. Tako da poen može dobiti samo greškom protivnika.
A što se tiče zarade, pa to bi trebao biti osnovni princip u komercijalnom profesionalnom sportu, zarađuješ koliko vrijediš na tržištu. U tenisu su nagradni fondovi na GS-ovima praktički izjednačeni, iako muškarci imaju puno veću gledanost i privlače više sponzora.
Koliko Belgiji treba za gol? Nevjerojatan broj promašaja od zadnjeg gola belgijskog igrača na Mundijalu
UŽIVO: Novi Zeland - Egipat 1:2 (SP 2026.)
Belgija - Iran 0:0: Sjajni iranski vratar sačuvao mrežu, Belgija opet bez pobjede
KRONOLOGIJA: Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
Hysen Memolla je napisao/la:
Kojot_50 je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Sta se tice placi, za WNBA i Tennis ne znam, ali za nogomet znam da žene dobivaju veci postotak para nego muskarci u usporedbi koliko muski nogomet generira novca a koliko zenski, jednakost bi bila da dobivaju jednaki postotak.... Dobijes love koliko si i generirao, je li oces zaradivat vise para? Reci zenama da gledaju zenski nogomet ili kosarku, pa ce prihodi od sponzora i reklama rast pa ces i zaradivat vise
Vidi cijeli citat
Ne sjećam se točno iznosa, ali znam da je WNBA od dolaska Caitlin Clarke imala rekordno dobre prihode po pitanju ulaznica i marketinga, no i dalje je završila u debelom minusu. Rupa bez dna koja bez upumpavanja novca iz NBA ne bi opstala.
Vidi cijeli citat
Evo bas sam pogleda od osnutka pa do danas nikad nisu bili profitabilni, prosle godine procjena minusa je bila oko 40 milja dollara, NBA im pomaze svake godine sa nesto para
Koliko sam uspia vidit WNBA je pod NBA-om pa unatoc tome sta nisu profitabilni NBA im je pomaga sa nesto sitno love jer im se vise isplati dat im nesto sitno para da opstanu nego da ih svi napadaju kako zanemaruju ženske kosarkasice
Osobno mi je suludo da mozes radit u gubitku godinama i da te netko mora financijski odrzavat samo jer im je marketinski to isplativije, nego da se moraju nosit sa raznim napadima drustva
Sad je WNBA dobia nova tv prava od 2 milijarde dollara pa bi sada kao trebali postat profitabilni, ali vidit cemo nakon sta zavrsi 2025 jesu li bili profitabilni
Vidi cijeli citat
Tko to gleda pa da se isplati dati takav novac za to natjecanje ili je i to pod prijetnjom da se mora dati kako ih se ne bi napadalo?
Ima li kakav podatak opravdava li gledanost toga tu količinu novca?
Ante je napisao/la:
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
basketas je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
"I would rather be caught dead than be at a Coldplay concert," Kirk said on The Charlie Kirk Show. "I would rather go to a WNBA game than go to a Coldplay concert. Couldn't think of something more boring and banal and a waste of time. But it's fine, it's a free society, you can do whatever you want."
Kirk je šupak 😂 vrijeđat environmentalist Coldplay i Wnba u istom odlomku.
Vidi cijeli citat
Malo pretjerujes, sta je tu uvreda?
WNBA ne bi gledao ni da mi sad netko da 1000 eura i kazes moras odgledat 10+ utakmica, uzas od lige, kosarke i sporta 😊
A slazem se s ovim - kom se gleda nek gleda.
O djelovanju Coldplaya necu jer ne znam nista
Vidi cijeli citat
Nisu loši, nije da lete sa zakucavanjima.
Coldplay su ljevičari, Englezi, zeleni, laka meta za Maga 😊
Vidi cijeli citat
Nisu losi?
Ne igram kosarku jedno 15 g, vjerujem da bi dobio 98% tih igracica 1 na 1 jer sam ih gledao dosta (isjecke i sl.) posto su se bunile oko placa i sveg pa sam tu upoznao pricu
Recimo s druge strane protiv profi tenisacice - vjerujem da bi uzeo par poena po setu 😁
Vidi cijeli citat
Ne znam kakav ste tenisač. Ako uopće ne igrate ili ste teški amater, onda poen možete osvojiti samo slučajno. :)
Kod ženskog tenisa je drugi predmet spoticanja, jer se forsiraju isti nagradni fondovi, iako je zanimanje za njega puno manje u odnosu na muški. U WNBA-ju su plaće neusporedive s NBA-om.
Vidi cijeli citat
Prije 20tak godina sam bio dobar talent 
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
- Najnovije
- Najčitanije


UŽIVO: Novi Zeland - Egipat 1:2 (SP 2026.)
1 sat•Nogomet

Igrač utakmice: Maxija Arauja centimetri su odvojili od titule potpunog heroja
1 sat•Nogomet

Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2: Bubistini puleni ponovno oduševili, Bielsini opet razočarali
2 sata•Nogomet

Vrijedi pokušati dva puta, reprezentaciji Zelenortske Republike isplatilo se s Picom
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
4 sata•Nogomet

Tko je Alireza Beiranvand? Njegove kvalitete znaju i dva hrvatska trenera
4 sata•Nogomet

Koliko Belgiji treba za gol? Nevjerojatan broj promašaja od zadnjeg gola belgijskog igrača na Mundijalu
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Španjolska - Saudijska Arabija 4:0 (SP 2026.)
10 sati•Nogomet

UŽIVO: Novi Zeland - Egipat 1:2 (SP 2026.)
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Tunis - Japan 0:4 (Svjetsko prvenstvo)
22 sata•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Belgija - Iran 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
7 sati•Nogomet

Zlomislić se oprostio od Rijeke: 'Dragi moji Riječani i Riječanke, došlo je vrijeme za rastanak'
9 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 11. dan SP-a: Utakmice iskupljenja za Španjolsku i Urugvaj
18 sati•Originalno





