Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
11. travnja 2006. u 00:10
Kauboj je napisao/la:
boranija je napisao/la:

al ja sam siguran sta nikad nece dobiti naziv....a to je onaj mali tamni vilajet u srcu solitera  
Vidi cijeli citat

  Neum??
Vidi cijeli citat


neum pa izmedju ostalog i u ostalom dijelu tanog vilajeta


a kauboje, jes cito ti andrica katkad
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
11. travnja 2006. u 00:11

Ma slab je Vikler

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
11. travnja 2006. u 00:12
jel ti vise volis barsu ili real
 
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
11. travnja 2006. u 00:12
djemba djemba je napisao/la:

Ma slab je Vikler

Vidi cijeli citat



Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
11. travnja 2006. u 00:13

  Prijatelji, braco, kumovi, pozdravljam vasGoodbye


Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:13
sh1 je napisao/la:
Kolin slusa Viklera 
Vidi cijeli citat
 

I to mnogo posljednjih dana .. i Ajsa isto .. Cek .. imam nesto pitat ..

tajo tajo ispricaj mi pricicu jednu ..

Oces o Ivici i Marici ..

Necu tu .. ta smara ..

Sta znaci smara ..?

Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
11. travnja 2006. u 00:14
Zara je napisao/la:

A mi 600-tu vi¹e ni ne obilje¾avamo?  

Zar 2 puta gazda? Nije ti lako!

Vidi cijeli citat
 

preso danas 260 milja ili 420 km....ko da sam iso iz ZG u BG.

Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:14
I drugovi i drugarice .. primjetih da mi je spora samo ova tema .. 
Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
11. travnja 2006. u 00:15
Budi pozdravljen prijatelju,brate,kume


Stih na asfaltu, jel dobra?

 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
11. travnja 2006. u 00:16
Colin je napisao/la:
I drugovi i drugarice .. primjetih da mi je spora samo ova tema .. 
Vidi cijeli citat


i ti prika nesto oslabio....
  • Najnovije
  • Najčitanije