Z&M Birtija 2

sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
11. travnja 2006. u 00:17
Colin je napisao/la:
sh1 je napisao/la:
Kolin slusa Viklera 
Vidi cijeli citat
 

I to mnogo posljednjih dana .. i Ajsa isto .. Cek .. imam nesto pitat ..

tajo tajo ispricaj mi pricicu jednu ..

Oces o Ivici i Marici ..

Necu tu .. ta smara ..

Sta znaci smara ..?

Vidi cijeli citat


Smara znaci , muci, dosadjuje

Meni je sada omiljena pisma od Ajsa - Spejs Nigrutin
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
11. travnja 2006. u 00:17

boranija je napisao/la:
Budi pozdravljen prijatelju,brate,kume


Stih na asfaltu, jel dobra?

 
Vidi cijeli citat
 

boranija nemo ti polomim pritku ,,pa stas onda..

sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
11. travnja 2006. u 00:17
Haug Djemba 
Jah Bless
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:17
boranija je napisao/la:
  i ti prika nesto oslabio....
Vidi cijeli citat
 

U smislu da mi je opala misicna masa ..?
Ljubomora je grozna stvar.
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:19
sh1 je napisao/la:
Smara znaci , muci, dosadjuje

Meni je sada omiljena pisma od Ajsa - Spejs Nigrutin
Vidi cijeli citat
 



Smarate mnogo ..


Fala Shhh .. nikom rec necu ..
Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
11. travnja 2006. u 00:20
jumbo je napisao/la:

boranija nemo ti polomim pritku ,,pa stas onda..

Vidi cijeli citat


  moju pritku mislis....onda znam da necu moci umakati da prostite
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
11. travnja 2006. u 00:22
boranija je napisao/la:
jumbo je napisao/la:

boranija nemo ti polomim pritku ,,pa stas onda..

Vidi cijeli citat


  moju pritku mislis....onda znam da necu moci umakati da prostite
Vidi cijeli citat
 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
11. travnja 2006. u 00:22
Colin je napisao/la:
boranija je napisao/la:
  i ti prika nesto oslabio....
Vidi cijeli citat
 

U smislu da mi je opala misicna masa ..?
Vidi cijeli citat


misicna masa ne potpada pod osnovne zakone balistike...ne znam, procijeni sam, imas jos raznih drugih parametara koji odredjuju smisao postojanja jedinke u univezumu...
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
11. travnja 2006. u 00:23
Colin je napisao/la:
sh1 je napisao/la:
Smara znaci , muci, dosadjuje

Meni je sada omiljena pisma od Ajsa - Spejs Nigrutin
Vidi cijeli citat
 



Smarate mnogo ..


Fala Shhh .. nikom rec necu ..
Vidi cijeli citat


MoliN, samo pitaj sta ti treba , koriste dosta slegna
Jah Bless
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:26
sh1 je napisao/la:
MoliN, samo pitaj sta ti treba , koriste dosta slegna
Vidi cijeli citat
 

Pokuso sam nac lyricse ali nisan uspia ..
Ljubomora je grozna stvar.