djemba djemba je napisao/la:
provokator je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:
provokator je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Izgleda da su svi na Havaje oti±li preko moje agencije...
Vidi cijeli citat
mogu li i ja, mogu li i ja

Vidi cijeli citat
Ima± li vizu?

Vidi cijeli citat
nista, ajmo do bugarske
a mogu i u kinu, rusiju, belorusiju, indiju, kubu, libiju, severnu koreju i zimbabve
Vidi cijeli citat
Sve prijateljske i nesvrstane zemlje!

Vidi cijeli citat
to su indeksovci snimili kao parodiju na hej sloveni
priznaju nas: kina, rusija, belorusija, indija i kuba, ukrajina, irak, libija i severna koreja, i zimbabve i za sada vise nikog nema...
taj deo krece od zivi, zivi, duh slovenski...pa ti sad u glavi slozi ove zemlje
ps:opet ce zara da poludi zbog naseg kvotanja
ma neće. ona ti je u stvari jako nježna!