Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:41

provokator je napisao/la:
Ljudi ja vas pozdravljam! Laku noæ!
Sutra ulazim u klub vlasnika tu pa æemo neka nova pravila postaviti!
Vidi cijeli citat
 

4 posta jos......

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
03. travnja 2006. u 04:41
adrijano je napisao/la:
  Hej decki hajmo malo o nogometu,sta ti mislis provokatoru?
Vidi cijeli citat


Evo samo za tebe. Mislim da će Dinamo uzet prvenstvo sa više od 10 bodova razlike i da će ući u ligu uefa iduće godine.  Nadam se da će Hajduk dogodine bit prvak. Siguran sam da će reprezentacija napravit odličan rezultat u Njemačkoj. Mislim da će barca uzet Ligu prvaka.
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
03. travnja 2006. u 04:41
beogradjanka* je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:
jumbo je napisao/la:

Kauboj je napisao/la:
Evo da i ja poka¾em svoje godine... a mo¾da samo (opet) svoju neobrazovanost... a ¹to je to mml i vll??? 
Vidi cijeli citat
 

 ma to su ti veliki i mali....periferija bgd...

Vidi cijeli citat


A to se kod vas imenuje tako da se zagrabi žlicom (kašikom) u onu juhu (supu) sa slovima, pa šta ispadne??
Vidi cijeli citat
   to su ti veliki i mali mokri lug.........to cu tacni nazivi
Vidi cijeli citat


A-haaaaa!  Ma dobro, bitno je da je mokro...
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:42

provokator je napisao/la:
adrijano je napisao/la:
  Hej decki hajmo malo o nogometu,sta ti mislis provokatoru?
Vidi cijeli citat


Evo samo za tebe. Mislim da æe Dinamo uzet prvenstvo sa vi¹e od 10 bodova razlike i da æe uæi u ligu uefa iduæe godine.  Nadam se da æe Hajduk dogodine bit prvak. Siguran sam da æe reprezentacija napravit odlièan rezultat u Njemaèkoj. Mislim da æe barca uzet Ligu prvaka.
Vidi cijeli citat
 

nema spamovanja.....nisi fer....

Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
03. travnja 2006. u 04:43
Evo nas na stranici 4 4 2... kako prigodno s ovim mokrim šumarcima...
Ja imam krvotok od benzina, pred mojim očima ravan put....
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:43
beogradjanka* je napisao/la:
jumbo je napisao/la:
nego jedno...pitanje.......sto mi ne spavamo..
 

Vidi cijeli citat
 pravo pitanje............evo ja odoh na spavanje..........laku noæ svima
Vidi cijeli citat
 

laku noc..baci jedan kamencic u savu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
03. travnja 2006. u 04:44
  Stari slazem se sa tobom,ma u kojoj ekipi igra Ronaldinjo ta je najjaca.Sta kazes?
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
03. travnja 2006. u 04:45
provokator je napisao/la:
adrijano je napisao/la:
  Hej decki hajmo malo o nogometu,sta ti mislis provokatoru?
Vidi cijeli citat


Evo samo za tebe. Mislim da će Dinamo uzet prvenstvo sa više od 10 bodova razlike i da će ući u ligu uefa iduće godine.  Nadam se da će Hajduk dogodine bit prvak. Siguran sam da će reprezentacija napravit odličan rezultat u Njemačkoj. Mislim da će barca uzet Ligu prvaka.
Vidi cijeli citat


Ja mislim da bi trebalo zvat Bišćana u reprezentaciju!
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:45
adrijano je napisao/la:
  Stari slazem se sa tobom,ma u kojoj ekipi igra Ronaldinjo ta je najjaca.Sta kazes?
Vidi cijeli citat
 on ne kaze nista..vec spava....struze k'o testera...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:46

Kauboj je napisao/la:
provokator je napisao/la:
adrijano je napisao/la:
  Hej decki hajmo malo o nogometu,sta ti mislis provokatoru?
Vidi cijeli citat


Evo samo za tebe. Mislim da æe Dinamo uzet prvenstvo sa vi¹e od 10 bodova razlike i da æe uæi u ligu uefa iduæe godine.  Nadam se da æe Hajduk dogodine bit prvak. Siguran sam da æe reprezentacija napravit odlièan rezultat u Njemaèkoj. Mislim da æe barca uzet Ligu prvaka.
Vidi cijeli citat


Ja mislim da bi trebalo zvat Bi¹æana u reprezentaciju!
Vidi cijeli citat
 

videh veceras mateja mamica na tv..j**ote on se potpuno oporavio...

  • Najnovije
  • Najčitanije