Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
04. travnja 2006. u 00:44

ajkula je napisao/la:
 ma kauboj grobarija place.vole da su sami u ovim tuznim trenucima...
Vidi cijeli citat
 

Da , to vece sam bio narocito tuzan...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 00:46
adrijano je napisao/la:
  Da nisi mozda iz PRDIPOLJA?
Vidi cijeli citat


nije nego iz Gruzhe

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 00:47
Shaban je napisao/la:

ajkula je napisao/la:
 ma kauboj grobarija place.vole da su sami u ovim tuznim trenucima...
Vidi cijeli citat
 

Da , to vece sam bio narocito tuzan...

Vidi cijeli citat
 a kakav li si kad si srećan?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 00:48
shabane....ti meni ne odgovori....kaka je ono palija ispred tebe na trecoj slici? tjeli ste da bijete nekog
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2005.
Poruka: 13.711
04. travnja 2006. u 00:49
  Nego Shabane, dakle avatar može zapravo proć ko tvoj vlastiti portret?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
04. travnja 2006. u 00:51
  Beogradjanko tebi je vrijeme za spavanje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 00:52

adrijano je napisao/la:
  Beogradjanko tebi je vrijeme za spavanje
Vidi cijeli citat
 

Ona ne ide u krevet prije 6.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 00:53
adrijano je napisao/la:
  Beogradjanko tebi je vrijeme za spavanje
Vidi cijeli citat


ajmo mali, pisat pa spavat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2005.
Poruka: 13.711
04. travnja 2006. u 00:54
adrijano je napisao/la:
  Beogradjanko tebi je vrijeme za spavanje
Vidi cijeli citat

Tebi je vrijeme za predstavljanje... već jednom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
04. travnja 2006. u 00:56

adrijano je napisao/la:
  Beogradjanko tebi je vrijeme za spavanje
Vidi cijeli citat
 

Mali... marš u krpe! Dosadan si!

  • Najnovije
  • Najčitanije