Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 00:56
pa on je iz bijaca
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 00:57

Zara je napisao/la:
 Mali... marą u krpe! Dosadan si!
Vidi cijeli citat
 

Uplašit ćeš čovika.....

ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
04. travnja 2006. u 00:57
inače ne volim komentirat forumaše... al adrijano mi je jedna od većih misterija tu...

nevjerojatno je uporan u pisanju postova koji liče jedan drugom kao jaje jajetu 
⚜️⚜️⚜️
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
04. travnja 2006. u 00:58
  Haj ti Boranijo peci bureke za to si ti talenat,al nemoj da ti izgore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 00:59
 eto sta se desi kad se alkohol sluzi maloletnim licima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
04. travnja 2006. u 01:01
Pa Hans iz Udina!  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 01:02
adrijano je napisao/la:
  Haj ti Boranijo peci bureke za to si ti talenat,al nemoj da ti izgore
Vidi cijeli citat


haj hoj....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 01:06
Jesam nešto propustio? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
04. travnja 2006. u 01:08
  Ma nisi stari evo ja se malo hajkam Boranijom ,a ona svata to ozbiljno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 01:08

provokator je napisao/la:
Jesam neąto propustio? 
Vidi cijeli citat
 

Otkrivamo upravo ko je Adrijano.

  • Najnovije
  • Najčitanije