Z&M Birtija 2

sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
03. travnja 2006. u 22:39
djemba djemba je napisao/la:
sh1 je napisao/la:
Cestitam Provokoatoru i Djembi na jubilejima 
Vidi cijeli citat
 Zahvaljujem, imas od mene burek iz Zvornika
Vidi cijeli citat


Al sa mesom ili prazan, ne volim onaj sa sirom.
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
03. travnja 2006. u 22:40
adrijano je napisao/la:
  Cestitam provokatoru
Vidi cijeli citat


Popij nešto! Ja častim!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
03. travnja 2006. u 22:41

Moze sa mesom

ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
03. travnja 2006. u 22:41
čestitke svima koji obilježavaju nekakve jubileje... 
⚜️⚜️⚜️
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
03. travnja 2006. u 22:42
 I ja se pridružujen čestitkama.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
03. travnja 2006. u 22:43
  Evo me pokraj Une pijem na tvoj racun
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
03. travnja 2006. u 22:43

Hvala Ifore.

Hoces i ti burek

sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
03. travnja 2006. u 22:43
djemba djemba je napisao/la:

Moze sa mesom

Vidi cijeli citat


Moze, drzim te za rec.
Ocekuj me u NSu za jedno tri nedelje.
(valjda si shvatio do sad da sam bukvalista u podznaku)
 
[uredio sh1]
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
03. travnja 2006. u 22:44
I ja isto... šta će tek bit kad bude rođendan...  
ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
03. travnja 2006. u 22:44
uvijek za burek!  
⚜️⚜️⚜️
  • Najnovije
  • Najčitanije