Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:31
Kauboj je napisao/la:
reci šta mislite ko će osvojit ligu prvaka? 
Vidi cijeli citat


borac banjaluka o ooo, borac banjaluka o ooo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:31

beogradjanka* je napisao/la:
 gazdaaaaaaaaaaaaaa.........................vidis da nema nista bez autoriteta................gazdarica otisla a i tebe slabo ima..............rasulo
Vidi cijeli citat
 

pa slabo kad imam posla....nego, sta ima u BG-u? jel sve bruji o velikom partiju koji su priredili shaban, djemba, dejan i losmi?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:31
Kauboj je napisao/la:
reci šta mislite ko će osvojit ligu prvaka? 
Vidi cijeli citat


jugoSlaven Belupo!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 02:31

Kauboj je napisao/la:
reci ąta mislite ko će osvojit ligu prvaka? 
Vidi cijeli citat
 

Milan

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:32

Kauboj je napisao/la:
reci ¹ta mislite ko æe osvojit ligu prvaka? 
Vidi cijeli citat
 

ko igra?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:32
Mile je napisao/la:

 jel sve bruji o velikom partiju koji su priredili shaban, djemba, dejan i losmi?

Vidi cijeli citat



ovo je vic godine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:32
Mile je napisao/la:

beogradjanka* je napisao/la:
 gazdaaaaaaaaaaaaaa.........................vidis da nema nista bez autoriteta................gazdarica otisla a i tebe slabo ima..............rasulo
Vidi cijeli citat
 

pa slabo kad imam posla....nego, sta ima u BG-u? jel sve bruji o velikom partiju koji su priredili shaban, djemba, dejan i losmi?

Vidi cijeli citat
 normalno gazda.......pa slike govore vise od reci
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:32
sad sam vidio BG- trio fanastikus na onom forumu. Shaban isti avatar! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:33
Iwana je napisao/la:

Kauboj je napisao/la:
reci ±ta mislite ko æe osvojit ligu prvaka? 
Vidi cijeli citat
 

Milan

Vidi cijeli citat
 

'fala ifana...ali ne igram ove godine.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:34
beogradjanka* je napisao/la:
Mile je napisao/la:

beogradjanka* je napisao/la:
 gazdaaaaaaaaaaaaaa.........................vidis da nema nista bez autoriteta................gazdarica otisla a i tebe slabo ima..............rasulo
Vidi cijeli citat
 

pa slabo kad imam posla....nego, sta ima u BG-u? jel sve bruji o velikom partiju koji su priredili shaban, djemba, dejan i losmi?

Vidi cijeli citat
 normalno gazda.......pa slike govore vise od reci
Vidi cijeli citat
 

i sta kazes na muskarcine? jesu dobar materijal?

  • Najnovije
  • Najčitanije