Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 02:35

Mile je napisao/la:
'fala ifana...ali ne igram ove godine.
Vidi cijeli citat
 

Zašto????  

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:35
Pst tise malo.....nadgleda vas jedan iz velike cetvorke 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:35
Mile je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
Mile je napisao/la:

beogradjanka* je napisao/la:
 gazdaaaaaaaaaaaaaa.........................vidis da nema nista bez autoriteta................gazdarica otisla a i tebe slabo ima..............rasulo
Vidi cijeli citat
 

pa slabo kad imam posla....nego, sta ima u BG-u? jel sve bruji o velikom partiju koji su priredili shaban, djemba, dejan i losmi?

Vidi cijeli citat
 normalno gazda.......pa slike govore vise od reci
Vidi cijeli citat
 

i sta kazes na muskarcine? jesu dobar materijal?

Vidi cijeli citat
 ne izjasnjavam se po tom pitanju.....poznato je da sam pod protektoratom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 02:36

beogradjanka* je napisao/la:
  ne izjasnjavam se po tom pitanju.....poznato je da sam pod protektoratom
Vidi cijeli citat
 

Tako je!!! No comment!!!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:37
beogradjanka* je napisao/la:
Mile je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
Mile je napisao/la:

beogradjanka* je napisao/la:
 gazdaaaaaaaaaaaaaa.........................vidis da nema nista bez autoriteta................gazdarica otisla a i tebe slabo ima..............rasulo
Vidi cijeli citat
 

pa slabo kad imam posla....nego, sta ima u BG-u? jel sve bruji o velikom partiju koji su priredili shaban, djemba, dejan i losmi?

Vidi cijeli citat
 normalno gazda.......pa slike govore vise od reci
Vidi cijeli citat
 

i sta kazes na muskarcine? jesu dobar materijal?

Vidi cijeli citat
 ne izjasnjavam se po tom pitanju.....poznato je da sam pod protektoratom
Vidi cijeli citat


submisivno zločesto!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:38
boranija je napisao/la:
Pst tise malo.....nadgleda vas jedan iz velike cetvorke 
Vidi cijeli citat


a koji to...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:38
E vidim smirila se birtija od ovih mmsovaca, daleko im lijepa kuca znaci da je moja sveta duznost obavljena za danas!

Pocivajte...ups ....pardon....nocivajte u miru i slozi!

Laku noc.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:39
provokator je napisao/la:


a koji to...
Vidi cijeli citat


SUPERHIK!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:39
idem ja spavat prije pada sistema...
pozdrav svima...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:39
provokator je napisao/la:
boranija je napisao/la:
Pst tise malo.....nadgleda vas jedan iz velike cetvorke 
Vidi cijeli citat


a koji to...
Vidi cijeli citat
 Br.1
  • Najnovije
  • Najčitanije