Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 16:49
djemba djemba je napisao/la:

Ne brinem se ja...Ako voda predje nasip, otvorice neku branu uzvodno od Novog Sada...i poplaviti nesrecni Futog

Vidi cijeli citat


O fak, ne futog....tetka mi je tamo

Pa ima onaj nasip ko futoga, i on je neki 100, 200 metara udaljen od vode, mislim bar je tako bilo kad sam bio ljeti, nije valjda da je Dunaj toliki


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 16:54
Kubo ,nemam pojma sto mi obrisa, rekao je da je tema drugacija, a da ne pisemo sve i svasta, mislim pisao sam o strugaru, nesto smo ja i beerhunter diskutovali o mecu za titulu svjetskog prvaka u kick boxu, disciplina low kick, tu je crnogorac  strugar apsolutni sampion svijeta, i onda mi je sportnet obrisao.

vilendeka, sta se ti smijes? likujes aaa?

nego kakvu ovaj spominje vilenjakinju, nije valjda da ti se zenska bavi nekim sportom profesionalno?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
10. travnja 2006. u 17:03
 ajoj boranija,kak ti kasniš u svemu,nije min nikakva ženska,a ne da mi se pričati...
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 17:05
pa pricaj ionako nemas sta pametnije raditi

jedino ako ne otvorimo neku temu o drazi mihajlovicu ili kapetanu draganu, onda bi se time zabavio,  ovako  .....de de  koju  rijec,  da i  tata cuje sta se desava
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
10. travnja 2006. u 17:06

 pa ništa se ne dešava,kaj ti je?

a o draži,il o draganu,smo valjda sve rekli!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 17:12
pa ko ti je vilenjakinja, sta se pravis ko da si pao s kruske? 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
10. travnja 2006. u 17:13

boranija je napisao/la:
pa ko ti je vilenjakinja, sta se pravis ko da si pao s kruske? 
Vidi cijeli citat
 

pa sestra kaj te boli qurac?jel ja tebe pitam o osobnom životu?

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 17:14
Vilenjak je napisao/la:

pa sestra kaj te boli qurac?jel ja tebe pitam o osobnom životu?

Vidi cijeli citat


e tako reci otud ja znam da je sestra, cuj ga sta se odma tu kochoperis ko oroz!

da si to odmah rekao, ne bi bilo nikakve frke.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
10. travnja 2006. u 17:17
boranija je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:

pa sestra kaj te boli qurac?jel ja tebe pitam o osobnom ľivotu?

Vidi cijeli citat


e tako reci otud ja znam da je sestra, cuj ga sta se odma tu kochoperis ko oroz!

da si to odmah rekao, ne bi bilo nikakve frke.
Vidi cijeli citat
 

dosado,sestra igra za Hrvatsku repku!stric je nekad igral za Hajduk,DInamo,Varteks,Zagren,i za repkujuge!

to većina ovde zna!

zanima te moja krvna grupa?

0

23.08.1977!

lakše ćete me ti i undying nać!

Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
10. travnja 2006. u 17:17

 a lakše je ak na informacijama pitate za moj broj moba!

 

Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije