Z&M Birtija 2

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
10. travnja 2006. u 17:30

boranija je napisao/la:
djemba, sta ima u shorovima?

imal pravnih knjiga i druge literature, kako Lunja?
Cime ti nju brate hranis i koliko kosta hrana za pse u Srbiji? npr vreca onog whiskeysa?
Vidi cijeli citat
 

znam ja po svome,al misliš na wiskas,to je za mačke!za pse je najbolja i najskupja hrana eukanuba!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 17:31
Vilenjak je napisao/la:
 slab potencijal!
Vidi cijeli citat


ma dobar je i vaki, kad nema boljeg daj sta das
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 17:33
e vile i ti si mi neki tehnicar, kak moze potencijal biti slab, valjda je slab napon a ne potencijal   

znaci preko veze se zaposlio

whiskas,  ma meni se cini da ima i za pse kakvog ti cuku imas?

jel skupa vreca i koliko mu dnevno dajes, jel jednom?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 17:34
boranija je napisao/la:
djemba, sta ima u shorovima?

imal pravnih knjiga i druge literature, kako Lunja?
Cime ti nju brate hranis i koliko kosta hrana za pse u Srbiji? npr vreca onog whiskeysa?
Vidi cijeli citat
Od psece hrane uzimam joj eukanubu, nije mnogo skupa, al u sustini jede sto i ja, evo danaj je pojela pola tepsije zeljanice sto je baka napravila
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
10. travnja 2006. u 17:37

boranija je napisao/la:

whiskas,  ma meni se cini da ima i za pse kakvog ti cuku imas?

jel skupa vreca i koliko mu dnevno dajes, jel jednom?
Vidi cijeli citat
 

njemačkog boksera,tj,boksericu!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 17:38
djemba djemba je napisao/la:
Od psece hrane uzimam joj eukanubu, nije mnogo skupa, al u sustini jede sto i ja, evo danaj je pojela pola tepsije zeljanice sto je baka napravila
Vidi cijeli citat


nije joj loshe znaci

kako bi i ja sad smazo drugu polovinu te tepsije sa jogurtom

ja samo neke bolonjeze tamanim studentski sta ces.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
10. travnja 2006. u 17:38

 a sad jede jednom dnevno,kad je starija(6)g.

al uvek joj nekaj usput dam!

a nekad sam joj daval i 3 puta dnevno!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 17:39

A baka stara hercegovka, zna napraviti sirnicu i zeljanicu, mrtvog iz groba da podigne

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 17:45
djemba blago ti se, aaa aj cuti.....ovo je gore nego kad mili cevape nabijamo pod nos 

vile...tri puta dnevno si joj davao to sigurno dok nije imala ni godinu dana...inace  dje ces pascetu davati da jede triput na dan pa nije celjade.

fino fino...kod vas
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 17:47

Nego, niko mi ne rece koji su najbolji nikovi na forumu?

  • Najnovije
  • Najčitanije