Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 18:14
djemba djemba je napisao/la:

Nego, niko mi ne rece koji su najbolji nikovi na forumu?

Vidi cijeli citat
 

Provokator... Ima ih još par, al mi sad ne padaju na pamet. Al ovo je broj 1.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:14
nego da mi je znati dje su gazdarica i kuba, kako cemo bez njija?  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:15
djemba djemba je napisao/la:
provokator je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:

Provokatore, tvoj nadimak tebi savrseno odgovara...

Vidi cijeli citat


A stari ja ti se volim zayebavati pa ti se èini i taj nadimak sam stavio jer je trebao poslu¾iti samo za 1 prigodu a evo ostao dugo-predugo...
Vidi cijeli citat
 I ja isto...
Vidi cijeli citat


Je li igraš još u Manchesteru ili?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
10. travnja 2006. u 18:16

provokator je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:


otupio sam u zadnje vrijeme, u pravu ste i ti i Djemba!
Vidi cijeli citat
 

ma nisi....samo si malo senilan u zadnje vreme i povodljiv,labavog karaktera,bez svog mišljenja,bez samokontrole,bez svojeg JA,bez svega kaj čovjeku čini karakter!

samo nemoj Domovnicu na kraju promeniti!

Vidi cijeli citat
Vidi cijeli citat
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:16
provokator je napisao/la:
nisam to slušao... od koga je to 
Vidi cijeli citat


pa kako si onda dosao na tu ideju? nemoguce, morao si bar jednom cuti tu pjesmu, jos tamo negdje 95,96 mislim da je bila aktuelna....neka srbijanska grupa, jel Baltazar se zvala, ili nesto drugo....ne znam ni ja tacno, ali to mi je onako ostalo u sjecanju

a gdje si cuo za taj fazon onda de reci?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 18:17
boranija je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:
provokator je napisao/la:
BoraLeenija
Tra¾ila te ona mala...
Vidi cijeli citat
 Jel mislimo na istu? Onu sa porukama BE MINE
Vidi cijeli citat


jel mislimo na istu?

ajd ti reci prvi, pa cu onda ja
Vidi cijeli citat
  
petra_wb
Dokazano ovisan
Dokazano ovisan
Avatar

Pristupio/la: 18 Ožujak 2004
Lokacija: Croatia/Hrvatska
Online status: Offline
Poruke: 3456
Poslano: 04 Travanj 2006 u 23:10 | IP adresa zabilježena Prijava poruke Citat petra_wb

 

ajme....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:18
boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nisam to slušao... od koga je to 
Vidi cijeli citat


pa kako si onda dosao na tu ideju? nemoguce, morao si bar jednom cuti tu pjesmu, jos tamo negdje 95,96 mislim da je bila aktuelna....neka srbijanska grupa, jel Baltazar se zvala, ili nesto drugo....ne znam ni ja tacno, ali to mi je onako ostalo u sjecanju

a gdje si cuo za taj fazon onda de reci?
Vidi cijeli citat


Pun sam ti fora ko BanjaLuka ispravnih semafora!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:18
nek si ti vile uvijek nabrijan 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 18:18

boranija je napisao/la:
nego da mi je znati dje su gazdarica i kuba, kako cemo bez njija?  
Vidi cijeli citat
 

Ja san tu... a ti malo nešto provociraš, eli?

    A di si ti?  Di si tiiiii.... na na na...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:18
Srićo, fala ti...  
  • Najnovije
  • Najčitanije