Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:19
A nikome se ne sviđa slika u mom potpisu...

 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 18:19
boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nisam to slu¹ao... od koga je to 
Vidi cijeli citat


pa kako si onda dosao na tu ideju? nemoguce, morao si bar jednom cuti tu pjesmu, jos tamo negdje 95,96 mislim da je bila aktuelna....neka srbijanska grupa, jel Baltazar se zvala, ili nesto drugo....ne znam ni ja tacno, ali to mi je onako ostalo u sjecanju

a gdje si cuo za taj fazon onda de reci?
Vidi cijeli citat
 Zvala se Familija, steta sto se raspala...Imali su jos par dobrih: Sto ja volim taj sex, Paranoja, Boli me kita, Nije mi nista
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
10. travnja 2006. u 18:20

boranija je napisao/la:
nek si ti vile uvijek nabrijan 
Vidi cijeli citat
 

na koga?na provača?auuu,pa ti si lud i u krivu ko i uvek!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:20
Vilenjak je napisao/la:

provokator je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:


otupio sam u zadnje vrijeme, u pravu ste i ti i Djemba!
Vidi cijeli citat
 

ma nisi....samo si malo senilan u zadnje vreme i povodljiv,labavog karaktera,bez svog mišljenja,bez samokontrole,bez svojeg JA,bez svega kaj čovjeku čini karakter!

samo nemoj Domovnicu na kraju promeniti!

Vidi cijeli citat


Hvala ti. I ja tebe volim!
Vidi cijeli citat
Vidi cijeli citat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:20
djemba, ne bih se javno izjasnjavao po tom pitanju

cuj banja luka ispravnih semafora....

prvo genijalac a onda usra i karte i makove.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
10. travnja 2006. u 18:21

provokator je napisao/la:
A nikome se ne sviđa slika u mom potpisu...

 
Vidi cijeli citat
 

ajooj,ja sam ti tu sliku dugo u kompu imal,ta je sluika star par godina!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 18:21

Boranija, hoces li jos dokaza, ili ti je jasno o kome se radi

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:21
djemba djemba je napisao/la:
boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nisam to slu¹ao... od koga je to 
Vidi cijeli citat


pa kako si onda dosao na tu ideju? nemoguce, morao si bar jednom cuti tu pjesmu, jos tamo negdje 95,96 mislim da je bila aktuelna....neka srbijanska grupa, jel Baltazar se zvala, ili nesto drugo....ne znam ni ja tacno, ali to mi je onako ostalo u sjecanju

a gdje si cuo za taj fazon onda de reci?
Vidi cijeli citat
 Zvala se Familija, steta sto se raspala...Imali su jos par dobrih: Sto ja volim taj sex, Paranoja, Boli me kita, Nije mi nista
Vidi cijeli citat


a to je sve njihovo.....ma onda su Kraljevi, e bas sam se uvijek pitao ko pjeva sve to....sto ja volim taj sex
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:22
Ne znam stvarno za tu grupu... znam vašu onu:
 imam zlatni rover i s ajkulom pulover!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:23
Zara je napisao/la:

Ja san tu... a ti malo nešto provociraš, eli?

    A di si ti?  Di si tiiiii.... na na na...

Vidi cijeli citat


ja da provociram...pa ja uopste nisam sposoban za to....zar ja....

ma stari problemi, znas vec evo jos cu jednom pokusat....
  • Najnovije
  • Najčitanije