Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:34
provokator je napisao/la:


a vi tamo - sami stranci a svi bosanci!
Vidi cijeli citat


koji MI brate i gdje to tamo?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 18:34
boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:

hercegovina i dalmacija kod mene iskljuèivo!
Vidi cijeli citat


slabo je to, jos to nije taj nivo 


Vidi cijeli citat
 Ako jos jednom cacnes po Hercegovini, dobices po labrnji
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
10. travnja 2006. u 18:35

 a ja hercegovina,dalmacija,lika,Hrv. Zagorje,međimurje

Domovine sin
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
10. travnja 2006. u 18:36
provokator je napisao/la:
hercegovina i dalmacija kod mene isključivo!
Vidi cijeli citat

Jednostavno, ali je.bitačno
 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 18:37
coobah je napisao/la:
Eh...planirano ja da me je ¹to manje...Imam ispit 19og...a prirodni aksiom veli da je uspjeh na ispitu obrnuto proporcinalan vremenu provedenom po birtijama
 
Vidi cijeli citat
To otprilike znaci da sam ja propao 14.og
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:37
coobah je napisao/la:

Eh...planirano ja da me je što manje...Imam ispit 19og...a prirodni aksiom veli da je uspjeh na ispitu obrnuto proporcinalan vremenu provedenom po birtijama
 
Vidi cijeli citat


imas pravo....zato knjigu u shake, nema odmora dok traje obnova
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
10. travnja 2006. u 18:38
Vilenjak je napisao/la:

 a bila mi je čak na poslu na kompu kao wallpaper,a doma sum mi ipak 2 komada na krevetu!

 

Vidi cijeli citat



Vilenjak imas fasisticke simbole na krevetu?
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:38
coobah je napisao/la:
boranija je napisao/la:
kubo, nema te brate.....
Vidi cijeli citat

Eh...planirano ja da me je što manje...Imam ispit 19og...a prirodni aksiom veli da je uspjeh na ispitu obrnuto proporcinalan vremenu provedenom po birtijama
 
Vidi cijeli citat


ti si još student? e stari ja sam mislio u najmanju ruku da imaš 35 godina. Ili si vječni student? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:39
boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:


a vi tamo - sami stranci a svi bosanci!
Vidi cijeli citat


koji MI brate i gdje to tamo?
Vidi cijeli citat




a jesi naletio... germanizam iz austrije te ulovio...
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
10. travnja 2006. u 18:39

sh1 je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:



Vilenjak imas fasisticke simbole na krevetu?
Vidi cijeli citat
 

od kuda si sad ovo isčupal,daj mi molim te objasni?

Vidi cijeli citat
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije