Z&M Birtija 2

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
10. travnja 2006. u 19:00

sh1 je napisao/la:
provokator je napisao/la:
shone
faąistička slika moja u potpisu ili?
Vidi cijeli citat


Da(mislim na zastavu), ako sam ja dobro ukapirao Vilenjak ima takve dve na krevetu.
 
Vidi cijeli citat
 

dve cure,gole koje leže na krevetu kao wallpaper OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

MAGARE!

Domovine sin
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
10. travnja 2006. u 19:00
Zavrsio sam temu, jer ne bih zeleo dalje da se raspravljam. 
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 19:00
sh1 je napisao/la:
provokator je napisao/la:
shone
fašistička slika moja u potpisu ili?
Vidi cijeli citat


Da(mislim na zastavu), ako sam ja dobro ukapirao Vilenjak ima takve dve na krevetu.
 
Vidi cijeli citat


komad ti je u Viletovom slengu sinonim za curu,ženu, trebu, ribu, pitschku..
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
10. travnja 2006. u 19:02
Zara je napisao/la:
A ček Kubo... kako to a ti ne gledaš Peticu? Što ti bi danas?  
Vidi cijeli citat

Otkud sad petica Mamicu im nepouzdanu...Dobro je, Englezi završavaju...Izgleda da su normalne lige pred nama 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
10. travnja 2006. u 19:02
provokator je napisao/la:
sh1 je napisao/la:
provokator je napisao/la:
shone
fašistička slika moja u potpisu ili?
Vidi cijeli citat


Da(mislim na zastavu), ako sam ja dobro ukapirao Vilenjak ima takve dve na krevetu.
 
Vidi cijeli citat


komad ti je u Viletovom slengu sinonim za curu,ženu, trebu, ribu, pitschku..
Vidi cijeli citat


Lose sam razumeo, izvinjavam se (znam da je komad sinonim za zenu, ja sam ipak bukvalista).
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 19:02
otkad je petica ovako ranooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 19:02
Slaba mu je ta zajebancija  
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
10. travnja 2006. u 19:03

sh1 je napisao/la:
Zavrsio sam temu, jer ne bih zeleo dalje da se raspravljam. 
Vidi cijeli citat
 

svakako slažem se sa ovime,opet si uletel bez kucanja,ovaj puta sa ne glupim pitanjima već zaključcima!

a ja sam ministar unutarnjih poslova u budućem 4. reichu,kaj buš znal,a ja pošto te poznam potegnul bum veze,da ne završiš u logoru!

stvarno me nekad iznenađuješ,nemoj me toliko mrziti!

Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
10. travnja 2006. u 19:03

boranija je napisao/la:
Slaba mu je ta zajebancija  
Vidi cijeli citat
 

 

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 19:03
a već sam ga vidio sa jastučnicom Hitlera pod glavom!!!  
  • Najnovije
  • Najčitanije